Oferta rodzinna

Dostępne pakiety dla sesji ciążowych (studio i/lub plener), noworodkowych (w studio ), rodzinnych ( studio/plener/u klienta)

 

Pakiet Mini 550zł – 10 ujęć

Otrzymuje 10 ujęć w wersji elektronicznej oraz 10 wywołanych zdjęć w formacie 15×23, sesja zajmuje ok. 1-3h. Ujęcia w wybranych przez klienta lub przeze mnie 3 stylizacjach, mogą być na pufie i jednolitych materiałach, zdjęcia na pastelowych tłach winylowych, z rekwizytami, na naturalnych deskach, ujęcia wspólne na tłach kartonowych.

Pakiet Optimum 700zł – 20 ujęć

Otrzymuje 20 ujęć w wersji elektronicznej oraz 20 wywołanych zdjęć w formacie 15×23, sesja zajmuje ok. 2-3h. Ujęcia w wybranych przez klienta lub przeze mnie 5 stylizacjach, mogą być na pufie w jednolitych materiałach, zdjęcia na pastelowych tłach winylowych, z rekwizytami, na naturalnych deskach, ujęcia wspólne na tłach kartonowych.

Pakiet Exclusive 800zł – 30 ujęć

Otrzymuje 30 ujęć w wersji elektronicznej oraz 30 wywołanych zdjęć w formacie 15×23, sesja zajmuje ok. 2-4h. Ujęcia w wybranych przez klienta lub przeze mnie 7 stylizacjach, mogą być na pufie i jednolitych materiałach, zdjęcia na pastelowych tłach winylowych, z rekwizytami, na naturalnych deskach, ujęcia wspólne na tłach kartonowych.

Pakiet Full Sesja Ciążowa i Noworodkowa  1400zł – 45 ujęć

Łącznie otrzymujecie 45 starannie przygotowanych ujęć w kilku stylizacjach, DVD + 45 wywołanych zdjęć w formacie 15×23, każda sesja zajmuje ok.2-3 godzin.

 

  • Promocja dla stałych klientów: Jeśli korzystaliście kiedykolwiek z moich usług fotografii ślubnej lub rodzinnej , otrzymujecie 5 kadrów dodatkowo Gratis 😉
  • Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ujęć koszt 30zł/1 ujęcie
  • DVD – jeśli chcesz mieć dodatkowo zgrane zdjęcia na DVD lub USB pendrivie, proszę dajcie mi wcześniej znać;-)

 

 

Expresowy odbiór zlecenia do 3 dni roboczych: dopłata 200 zł

Istnieje możliwość wykonania sesji u klienta. W Lublinie – dopłata 50zł, województwo lubelskie od 100zł ( zależy od czasu i odległości).

Sesje odbywają się w moim studio w Lublinie, mieszczącym się przy ulicy Biedronki 4, w umówionym terminie. Dzień przed sesję poproszę o smsowe potwierdzenie przybycia, tak czy wszystko jest w porządku z maleństwem/brzuszkiem i Wami, czy wszyscy jesteście zdrowi i gotowi;-).

Fotografuję z wykorzystaniem światła studyjnego lub/i światła dziennego. Stylizacje wykonuję ze swoimi rekwizytami, sukniami, ubrankami dla noworodków lub zupełnie naturalnie, bez dodatków,  jak niektórzy lubią. Korzystam z teł winylowych, kartonowych, tekstur materiałów, drewnianej podłogi. Posiadam swoje ubranka dla noworodków oraz suknie ciążowe, które widzicie w moim portfolio (*jeśli marzy Ci się szczególny kolor, krój – daj znać, na pewno coś zorganizuję specjalnego na życzenie). Jeśli się nie znamy, możecie wysłać swoje zdjęcie choćby z telefonu przed sesją brzuszkową, abym  dobrała konkretne stylizacje/ miejsce i kolory. Wykonuje z wielka przyjemnością sesje w plenerze ( miejsce, rekwizyty po wspólnym, indywidualnym ustaleniu scenariusza).

A jak z płatnościami za sesję: w dniu sesji płatne jest 200zł,  pozostała kwota- przy odbiorze zdjęć lub przed otrzymaniem linka do zdjęć – płatne przelewem lub gotówką .

Jeśli chciałabyś/ chciałbyś samodzielnie wybrać ujęcia do obróbki, istnieje taka możliwość, tylko porozmawiaj o tym ze mną wcześniej 😉

Przesyłam do podglądu surowe, zabezpieczone znakiem wodnym zdjęcia w JPG, tak by klient wskazała, które z nich mam obrobić w ramach wybranego pakietu.

*Dla tych co uwielbiają dużo zdjęć na pamiątkę, możecie dokupić dodatkowe ujęcia poza pakietem : 1 ujęcie/25zł.

Klient może wybrać 2 kolory tła, pozostałe tła/stylizacje wybiera fotograf. Pamiętaj, uprzedź mnie o tym przed sesją;-)

Jeśli na sesji ma być więcej osób niż rodzice z dzieckiem, proszę poinformuje mnie o tym wcześniej;-) rodzeństwo, babcia, niania – dajcie znać wcześniej jeśli się pojawią.

Lubię kiedy pokazujecie mi zdjęcie pokoiku Waszego maleństwa oraz styl urządzonego domu/mieszkania, dobór kolorów na sesji ma duże znaczenia, a ja mam wiele możliwości, skorzystajmy z tego.

Możecie u mnie zamówić oprawę sesji,

wykonywaną przez zewnętrzne, profesjonalne firmy:

– Wywołać zdjęcia w formacie 15×23, papier matowy w cenie 1szt/ 1,2 zł lub format A4/ 3,5zł.

– Album tradycyjny na 20/30/40zdjęć – 100/130/160zł.

– Fotoksiażka Exclusive, grube karty 20x20cm, 25x25cm, 30x30cm( promocja 3 w cenie 2  przy największym rozmiarze ) okładka w skórze lub płótnie:10/15 rozkładówek – 250zł/350zł/450zł .

– Voucher ‘Sesji w prezencie’- dodatkowy koszt do wartości sesji 20zł.

* Z uwagi, iż oglądają Państwo zdjęcia innych dzieci , rodzin, par, aby poznać efekt mojej pracy, ceny obowiązują przy zgodzie na publikację kilku zdjęć na Fb, Instagramie, mojej stronie www, czy materiałach reklamowych jak zdjęcia wiszące w studio, ulotki, baner na portalu reklamowym. Na pewno odwdzięczę się dodatkowymi kadrami z sesji poza pakietem;-) jak również uprzedzę, które to będą kadry.

Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację, proszę porozmawiaj o tym ze mną, poinformuj mnie o tym fakcie wcześniej.

Szanuję Waszą prywatność, staram się nie oznaczać osób na publikowanych zdjęciach, ale zwyczajnie lubię prezentować swoją artystyczną pracę.

Ponadto: nie oddaję surowych zdjęć, ani pojedynczych przed ukończeniem całej sesji . Czas realizacji sesji zależy od terminu sesji z uwagi na intensywną pracę przy ślubach , plenerach, może wynosić od 3 tygodni do 2 miesięcy roboczych ( należy dopytać w dniu sesji).