Oferta ślubna

 

Pakiet Ślub bez pleneru – 3000zł
Przygotowania, Błogosławieństwo, Ślub, Przyjęcie Weselne do oczepin/podziękowań rodzicom/tortu (do godz 1).
Łącznie otrzymujecie na USB ok. minimum 600 obrobionych ujęć, starannie poddanych autorskiej obróbce oraz wywołanych 100 zdjęć w pudełku  w formacie 15×23.
Mini plener w dniu uroczystość ślubnej, w bliskiej scenerii przy oraz w lokalu (zależy od pogody), ujęcia pozowane z rodziną, przyjaciółmi.

Pakiet Exclusive Ślubny z plenerem – 3500zł (od kwietnia do października, w pozostałych miesiącach – 3200zł)
Przygotowania, Błogosławieństwo + zdjęcia rodzinne, Ślub, Przyjęcie Weselne do godz 1, zdjęcia reportażowe oraz Sesja plenerowa w innym dniu.

* poza standardowym reportażem, w tracie przygotowań wykonuję kilka sensualnych portretów kobiecych dla Panny Młodej, zaś podczas przyjęcia krótką sesję pozowaną, podczas której zaprosić możecie rodzinę, Waszych przyjaciół, znajomych, jak również możemy wykonać mini plener w okolicach,  przed lokalem w zależności od pogody. Sesja plenerowa w innym dniu jak uroczystość ślubna, ok. 100 obrobionych ujęć.

Łącznie otrzymujecie na USB ok. minimum 800 obrobionych ujęć, starannie poddanych autorskiej obróbce oraz wywołanych 100 zdjęć w pudełku  w formacie 15×23..

Pakiet „Sam Plener” (bez reportażu)
100 obrobionych ujęć na płycie DVD – 1500zł woj. lubelskie czas sesji 3-5h ,

50 obrobionych ujęć na płycie DVD – 950zł na terenie Lublina i okolic do 20km, czas 2-3h

Plener na terenie Polski – od 2000zł + dojazd/wyżywienie, czas powyżej 4h

Plener zagraniczny od 2500zł dojazd/wyżywienie, czas 1-3 dni

*(podczas plenerów wyjazdowych z przyjemnością służę swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie makijażu oraz stylizacji włosów)

Sam Ślub Cywilny w USC/plenerze

Koszt od 550zł, obejmuje reportaż 15 minut tuż przed uroczystością , ceremonię ślubu oraz 20 minut po ślubie, zdjęcia z rodzina grupowe, życzenia. Obejmuje ok 100 ujęć. Klient otrzymuje płytę DVD oraz 30 odbitek w formacie 15×23

Mini sesja plenerowa 15 kadrów w pobliskim plenerze od 150zł.  Przyjęcie 1h/200zł.

Produkty dodatkowe:

Zdjęcia w pudełku – 130zł , wywołanych 100 ujęć w profesjonalnym fotolaboratorium, w formacie 15×23

Album introligatorski – od 500zł, 60 stronicowy album zawierający według potrzeb np. 20 ujęć z pleneru w formacie A4 oraz 80 zdjęć w formacie 15×23 z reportażu.

Ekskluzywna fotoksiążka duża – od 550zł , indywidualnie projektowana fotoksiążka na 20 rozkładówkach, grube karty, rozmiar 30x30cm , okładka skóra/płótno, akrylowa okładka + 50zł, dodatkowa rozkładówka + 40zł

Mała fotoksiążka dla rodziny – 250zł, indywidualnie projektowana fotoksiążka  na 210 rozkładówkach, grube karty, rozmiar 20x20cm , okładka skóra/płótno, akrylowa okładka + 30zł, dodatkowa rozkładówka + 30zł

*W miesiącach od października do kwietnia cena o 400zł niższa.

** Expresowa obróbka materiału zdjęciowego do 10 dni roboczych, dopłata 600zł.

warto wiedzieć, że …

Sesje plenerowe są bardzo różnorodne, styl modern to dla mnie nowoczesna, industrialna architektura, beton, tekstury, cegła, graffiti, coś co odbiega kształtem, formą od klasycznego stylu. Częściej dominują zdecydowane kontrasty i kolory, ogólne jak i bliskie plany, ruch , jak i poza, gesty. Zdjęcia w stylu retro są dla mnie znacznie cieplejszej, o miękkiej barwie, nawiązują do natury, folku, sielanki, staroci, jak również vintage, retro stylu, czasem z użyciem rekwizytów. Najczęściej towarzyszy niskie światło, zachodzące lub to o świcie, naturalne flary, mgły, ziarno, kolory bardzo ciepłe, lecz czasem i ze zmniejszonym nasyceniem, uśpione w barwie. Plener klasyczny to ogólnie bardzo rozmaite pozostałe ujęcia, często dynamiczne ale i romantyczne, namiętne, zabawne, poważne… to wszystko zależy od Was , Waszej stylizacji, temperamentu, zaangażowania, naszej współpracy. Najczęściej proponuję mieszać zarówno motywy jak architektura z naturą, jak również trochę coś współczesnego, a jak pogoda i miejsce pozwolą, również trochę w stylu retro. Czas sesji zależy do Waszej współpracy przed obiektywem, od naszych sił, zrealizowanego materiału, czasu dojazdu itp. ok. min 3 godziny. Plener jest urozmaicony, ciekawy w formie, motywach itd. Bardzo dbam poza aspektem technicznym o formę naszej współpracy, jak macie mnie rozumieć, jak współpracować, wręcz poświęcamy na to spory wstęp sesji, podczas którego pokazuję wszystko jak najlepiej pozować, naturalnie, swobodnie zachowywać się przed obiektywem, dbając o każdy szczegół Waszego wyglądu, samopoczucia, ukazując to co najlepsze w Was, Waszych emocjach, uczuciach, miejscu. Dajcie się po prostu zaskoczyć i pokazać w moich ujęciach, uprzednio rozmawiając o Waszych oczekiwaniach, a moich możliwościach. Zapraszam serdecznie. Cennik dotyczy usług w 2020r.