Oferta ślubna

 

Pakiet Ślub bez pleneru – 3000zł
Przygotowania, Błogosławieństwo, Ślub, Przyjęcie Weselne do oczepin/podziękowań rodzicom/tortu (do godz 1).
Łącznie otrzymujecie na USB ok. minimum 600 obrobionych ujęć, starannie poddanych autorskiej obróbce.
Mini plener w dniu uroczystość ślubnej, w bliskiej scenerii przy oraz w lokalu (zależy od pogody), ujęcia pozowane z rodziną, przyjaciółmi.
Wywołanych 100 zdjęć w formacie 15×23.

Pakiet Exclusive Ślubny z plenerem – 3500zł (od kwietnia do października, w pozostałych miesiącach – 3200zł)
Przygotowania, Błogosławieństwo + zdjęcia rodzinne, Ślub, Przyjęcie Weselne do godz 1, zdjęcia reportażowe oraz Sesja plenerowa w innym dniu.

* poza standardowym reportażem, w tracie przygotowań wykonuję kilka sensualnych portretów kobiecych dla Panny Młodej, zaś podczas przyjęcia krótką sesję pozowaną, podczas której zaprosić możecie rodzinę, Waszych przyjaciół, znajomych, jak również możemy wykonać krótką sesję w okolicach, przed lokalem w zależności od pogody. Sesja plenerowa w innym dniu jak uroczystość ślubna, ok. minimum 90 obrobionych ujęć. Łącznie otrzymujecie naUSB ok. minimum 800 obrobionych ujęć, starannie poddanych autorskiej obróbce.

Pakiet „Sam Plener” (bez reportażu)
100 obrobionych ujęć na płycie DVD – 1500zł woj. lubelskie czas sesji 3-5h ,

50 obrobionych ujęć na płycie DVD – 950zł na terenie Lublina i okolic do 20km, czas 2-3h

Plener na terenie Polski – od 2000zł + dojazd/wyżywienie, czas powyżej 4h

Plener zagraniczny od 2500zł dojazd/wyżywienie, czas 1-3 dni

*(podczas plenerów wyjazdowych z przyjemnością służę swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie makijażu oraz stylizacji włosów)

Sam Ślub Cywilny w USC/plenerze

Koszt od 550zł, obejmuje reportaż 15 minut tuż przed uroczystością , ceremonię ślubu oraz 20 minut po ślubie, zdjęcia z rodzina grupowe, życzenia. Obejmuje ok 100 ujęć. Klient otrzymuje płytę DVD oraz 30 odbitek w formacie 15×23

Mini sesja plenerowa 15 kadrów w pobliskim plenerze od 150zł.  Przyjęcie 1h/200zł.

Produkty dodatkowe:

Zdjęcia w pudełku – 130zł , wywołanych 100 ujęć w profesjonalnym fotolaboratorium, w formacie 15×23

Album introligatorski – od 500zł, 60 stronicowy album zawierający według potrzeb np. 20 ujęć z pleneru w formacie A4 oraz 80 zdjęć w formacie 15×23 z reportażu.

Ekskluzywna fotoksiążka duża – od 550zł , indywidualnie projektowana fotoksiążka na 20 rozkładówkach, grube karty, rozmiar 30x30cm , okładka skóra/płótno, akrylowa okładka + 50zł, dodatkowa rozkładówka + 40zł

Mała fotoksiążka dla rodziny – 250zł, indywidualnie projektowana fotoksiążka  na 210 rozkładówkach, grube karty, rozmiar 20x20cm , okładka skóra/płótno, akrylowa okładka + 30zł, dodatkowa rozkładówka + 30zł

*W miesiącach od października do kwietnia cena o 400zł niższa.

** Expresowa obróbka materiału zdjęciowego do 10 dni roboczych, dopłata 600zł.

warto wiedzieć, że …

Sesje plenerowe są bardzo różnorodne, styl modern to dla mnie nowoczesna, industrialna architektura, beton, tekstury, cegła, graffiti, coś co odbiega kształtem, formą od klasycznego stylu. Częściej dominują zdecydowane kontrasty i kolory, ogólne jak i bliskie plany, ruch , jak i poza, gesty. Zdjęcia w stylu retro są dla mnie znacznie cieplejszej, o miękkiej barwie, nawiązują do natury, folku, sielanki, staroci, jak również vintage, retro stylu, czasem z użyciem rekwizytów. Najczęściej towarzyszy niskie światło, zachodzące lub to o świcie, naturalne flary, mgły, ziarno, kolory bardzo ciepłe, lecz czasem i ze zmniejszonym nasyceniem, uśpione w barwie. Plener klasyczny to ogólnie bardzo rozmaite pozostałe ujęcia, często dynamiczne ale i romantyczne, namiętne, zabawne, poważne… to wszystko zależy od Was , Waszej stylizacji, temperamentu, zaangażowania, naszej współpracy. Najczęściej proponuję mieszać zarówno motywy jak architektura z naturą, jak również trochę coś współczesnego, a jak pogoda i miejsce pozwolą, również trochę w stylu retro. Czas sesji zależy do Waszej współpracy przed obiektywem, od naszych sił, zrealizowanego materiału, czasu dojazdu itp. ok. min 3 godziny. Plener jest urozmaicony, ciekawy w formie, motywach itd. Bardzo dbam poza aspektem technicznym o formę naszej współpracy, jak macie mnie rozumieć, jak współpracować, wręcz poświęcamy na to spory wstęp sesji, podczas którego pokazuję wszystko jak najlepiej pozować, naturalnie, swobodnie zachowywać się przed obiektywem, dbając o każdy szczegół Waszego wyglądu, samopoczucia, ukazując to co najlepsze w Was, Waszych emocjach, uczuciach, miejscu. Dajcie się po prostu zaskoczyć i pokazać w moich ujęciach, uprzednio rozmawiając o Waszych oczekiwaniach, a moich możliwościach. Zapraszam serdecznie. Cennik dotyczy usług w 2020r.