Sesja indywidualna

Sesja Biznesowa w studio

Pakiet Mini 400zł – 10 ujęć

Klient otrzymuje 10 ujęć w wersji elektronicznej, 2 stylizacje, sesja zajmuje ok. 1h. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ujęć koszt 35zł/1 ujęcie.

Pakiet Optimum 550zł – 15 ujęć

Klient otrzymuje 15 ujęć w wersji elektronicznej, 4 stylizacji, sesja zajmuje ok. 2h. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ujęć koszt 35zł/1 ujęcie.

Pakiet Exclusive 750zł – 30 ujęć

Klient otrzymuje 30 ujęć w wersji elektronicznej, 6 stylizacji, sesja zajmuje ok. 3h. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ujęć koszt 35zł/1 ujęcie.

Sesje biznesowe poza studiem: w dowolnym miejscu w plenerze miejskim, industrialnym, kawiarni, w Twoim biurze, na produkcji/ hali, czy lifestyle – cena zbliżona jest do studyjnych, ale może ulec zmianie, głównie zależy to od czasu, miejsca, nakładów pracy.

*** Istnieje możliwość zamówienia makijażu do sesji.

 

Sesja Kobieca

Sesja kobieca, sensualna, półakty, 5- 6 stylizacji – 35 ujęć obrobionych w wersji elektronicznej- od 700zł.

Oferta na chrzest Święty :

Przygotowania -1 godz ( reportaż z ubierania dziecka, ujęcia w jego małym królestwie, z rodzicami, portretowe itp) koszt 150zł
Chrzest -1 godz ( reportaż z Mszy Św.  , po której wykonujemy  wspólne zdjęcie wszystkich gości, oraz z rodzicami/chrzestnymi) koszt 500zł
Przyjęcie -1,5 godz ( krótki reportaż z przyjęcia, zdjęcia grupowe,dla wszystkich gości indywidualne, wręczanie prezentów, maleństwo na rękach innych osób, ujęcia w plenerze, na tyle co pozwolą warunki pogodowe i lokalowe, jak i maleństwo)  200zł dla przyjęć do 50 osób, powyżej – indywidualna wycena w zależności od czasu i nakładów pracy.
Cena zależy zatem od modułów jakie Państwo wybiorą , a finalnie dostajecie płytę DVD oraz wywołane odbitki w formacie 15×23.

W dniu chrztu lub przy rezerwacji płatny zadatek w wysokości 200zł, pozostała kwota przy odbiorze kompletnego materiału.