Przygotowanie do sesji noworodkowej

Subtitle

Przygotowanie do sesji noworodkowej:

Sesje noworodkowe odbywają się w moim studio, które znajduje się w Lublinie przy ul. Biedronki 4 – dzielnica Czuby, osiedle Łęgi ( niedaleko SPA ORKANA).

Sesja trwa w zależności od pakietu i postępu sesji, pracy z modelem/modelami od 1,5godz do 3/4 godz . Oczywiście przerwa na przytulenie, przebranie, odpoczynek przy mamie, małe jedzonko uwzględniona i wręcz wskazana.

Proponuję zabrać ze sobą  standardową wyprawką dla niemowlaczka, w tym: 8 pampersów , mleczko odciągnięte w butelce, smoczek, gazik jałowy do oczu, szczoteczkę do włosów , 2 pieluszki tetrowe/bambusowe, swój kocyk.

Dla rodziców też takie ubrania, w czym by się Państwo widzieli na zdjęciu, ale zdecydowanie gładkie kolory bez napisów, metek wielkich z Logo, emblematów, rysunków. Szczególnie polecam miłe w dotyku tkaniny, pastelowe/jasne swetry z możliwością odsłonięcia szyi i ramion u mamy.

Ponieważ fotografuję maleństwa w większości na wysokości oczu małego modela, ujęcia z rekwizytami, solo – odbywają się na podłodze. W związku z tym najlepiej będziemy się czuli jak w domu, po prostu w skarpetkach 😉 W studio panuje zdecydowanie luźna, domowa atmosfera , przy dobrych dźwiękach , w cieple, ciszy i spokoju, tak abyście dobrze i swobodnie się czuli podczas tak ważnego momentu i często pierwszego wyjścia z dzieckiem.

Studio jest klimatyzowane, aczkolwiek podczas sesji noworodkowych nie używamy klimatyzacji, a częściej punktowego ciepła farelki, przy okazji idealnie szumiącej. Temperatura jest dostosowana dla maleństwa pozującego często w lekkich tkaninach, owijkach, z gołym brzuszkiem. Studio samo w sobie jest bardzo ciepłe, gdyż budynek sąsiaduje z węzłem ciepłowniczym. Dlatego też pracuję w lekkim t-shirt, co polecam i rodzicom, by czuć się komfortowo przy takiej temperaturze.

Sesje noworodkowe mogą odbywać się tylko raz w ciągu jednego dnia. Przed sesją studio jest starannie porządkowane i dezynfekowane. Wówczas pomieszczenie jest do dyspozycji umówionych wcześniej klientów, na konkretną godzinę.

Posiadam do dyspozycji swoje: suknie dla mamy, ubranka dla noworodków do ok 4/5 kg, , opaski, wianuszki, owijki , kocyki,  czapeczki, itp, całą gamę różnych rekwizytów, ręcznie robione mikro mebelki, skrzyneczki, koszyczki, leżaczkami, foteliki, zdobne naczynia, kwiaty, skarby natury. Efekty najlepiej widać w moim portfolio.

Prośba do rodziców o kontakt SMSem (508 372 079) przed i w dniu sesji z potwierdzeniem, czy wszystko z maluszkiem w porządku i widzimy się według planu.

W dniu sesji płatność w kwocie 400zł, po uprzedniej rezerwacja terminu i przedpłacie w wysokości 200zł. W ciągu 10 dni roboczych otrzymujecie na maila linka ze zdjęciami do wyboru. Po odesłaniu numerków, w ciągu kolejnych 2 tygodni otrzymacie pliki w wersji elektronicznej obrobionych, gotowych zdjęć oraz informacje kiedy możecie odebrać piękne zdjęcia w wersji papierowej w studio. Jeśli dobierzecie dodatkowe kadry poza pakietem, płatność po wysłaniu numerów plików.