Przygotowanie do sesji rodzinnej

Subtitle

Przygotowanie stylizacji/ubrań: polecam by całą rodzinę ubrać na jeden kolor jasny( biały lub beżowy), gładkie bluzki, bez logo, napisów, rysunków itd, zwiewne sukienki, bardziej białe trampki niż szpilki ( choć uwielbiam kiedy latem jesteście boso ) , bardziej białą koszulę i podwinięte długie rękawy niż zwykły T-shirt dla taty/synka. Jesienią polecam także kraty. jeansy, grube swetry, czapki szaliki w jednym stylu i zbliżonej tonacji.

Jako drugi strój polecam bardzo inny jeden kolor dla wszystkich do wyboru: niebieski, beże/brązy, oliwkowy, musztardowy, czarny ( tak by wszyscy wystąpili ponowie w drugim kolorze) . Dla dziewczynek różowe i miętowe jeszcze mogą być sukienki latem;-) Dla mam posiadam piękne, wręcz baśniowe zwiewne suknie, być może zrobimy kilka kadrów, jeśli przypadną Wam do gustu ( wtedy polecam tez bieliznę w kolorze cielistym, usztywniana miseczkę, odpinane ramiączka) .

W sesjach plenerowych kolor wspólny ma bardzo duży wpływ w odbiorze zdjęć, to że jesteście ubrani w jednym odcieniu, często jest niecodzienną sytuacją, a ja przy obróbce mam szansę zrobić coś ponad, tak by zdjęcia były pięknym wyjątkowym obrazem.

Makijaż/włosy: Polecam bardzo zrobić profesjonalny makijaż, zdecydowanie lepiej współgra w fotografii niż taki codzienny i co bardzo ważne, Panie będą się czuły o niebo lepiej, zaopiekowane przez specjalistów od charakteryzacji. Sesja fotograficzna Waszej rodziny nie odbywa się zapewne co tydzień, dlatego warto poczuć się wyjątkową przy tej okazji. Włosy: najchętniej polecam fale,loki, a jeśli z fryzjerem będzie nie po drodze;-) to po prostu świeże, rozpuszczone po myciu będą super.

Jeśli zdecydowaliście się na wspólną sesję, uprzejmie proszę o wpłacenie zaliczki na poczet rezerwacji terminu w kwocie 200zł. Jeśli pogoda pokrzyżowałaby plany, co uzgadniamy dokładnie dzień wcześniej na podstawie dokładnych map pogodowych, radarów opadów https://meteo.org.pl, Jeśli pada – wówczas szukamy innego dnia , następnego terminu dogodnego dla wszystkich.

Po dokonaniu przelewu proszę o informacje, smsem może być potwierdzenie, termin opłacony jest terminem zarezerwowanym.

Dane do przelewu:

Agnieszka Kołodyńska-Jakowicka

nr konta bankowego Alior Bank: 07 2490 0005 0000 4500 4988 3278

w tytule: rezerwacja terminu sesja rodzinna … (Podaj datę i nazwisko)

kwota: 200zł

Przypominam że oferta podana jest na stronie: https://kolodynska.com/oferta-rodzinna/

W ciągu 15 dni roboczych dostaniecie linka z kadrami do wyboru po wstępnej selekcji, po odesłaniu mi numerków Waszego wyboru w ciągu następnych 3 tygodni postaram się obrobić wybrane kadry. Jeśli będzie coś ponad podstawowy pakiet, wtedy regulujecie tzw. dodatki

Czas sesji: Sesje w plenerze robimy ok 1,5 godz , bo w takiej scenerii trudno o długie skupienie dla dzieci. Do dyspozycji mamy naturalne, unikatowe rewizyty dla maluszków i starszych pociech. Standardowo w plenerze lepiej by nie zabrakło picia i przekąski dla Waszych pociech – to takie paliwko wzmacniające.Jeśli będziemy w plenerze w okresie letnim pamiętajcie by wziąć coś od komarów, bo niestety jest ich sporo!!! Polecam Mugga.

Na sesję jedziemy oddzielnie autem, gdyż w moim jest wiele rekwizytów, ruszamy spod studia przy ul.Biedronki 4 lub wyśle Wam namiary/pinezkę na konkretne miejsce.