Przygotowanie do sesji rodzinnej

Pakiet Mini 720zł – 7 ujęć

Samodzielny wyboru kadrów przez system ZALAMO. W cenie otrzymujecie 7 ujęć w wersji elektronicznej po mojej autorskiej obróbce oraz 7 wywołanych zdjęć w formacie 15×23 w pięknym ozdobnym opakowaniu, po czym wysyłamy je Wam INPOSTEM. Sesja odbywa się w studio lub w plenerze, do 70minut.

Pakiet Standard 970zł – 13 ujęć. Do wyboru studio lub plener.

Samodzielny wyboru kadrów przez system ZALAMO. W cenie otrzymujecie 13 ujęć w wersji elektronicznej po mojej autorskiej obróbce oraz 13 wywołanych zdjęć w formacie 15×23 w pięknym ozdobnym opakowaniu, po czym wysyłamy je Wam INPOSTEM. Sesja odbywa się w studio lub w plenerze, do 100minut.

Pakiet Exclusive 1220zł – 18 ujęć .

Samodzielny wyboru kadrów przez system ZALAMO. W cenie otrzymujecie 18 ujęć w wersji elektronicznej po mojej autorskiej obróbce oraz 18 wywołanych zdjęć w formacie 15×23 w pięknym ozdobnym opakowaniu, po czym wysyłamy je Wam INPOSTEM. Sesja odbywa się w studio lub w plenerze, do 120 minut.

*Im wyższy pakiet tym więcej stylizacji oraz poświęconego czasu na sesję. Dodatkowe ujęcia 50zł za 1 sztukę. Dodatkowa wersja czarno biała – 20zł/1szt.

Zdjęcia wykonuję w studio na naturalnych deskach, tłach kartonowych (posiadam duży wybór kolorów;-), a także na tłach malowanych, płótnach artystycznych oraz przy tzw. sztucznym oknie – kadry białe oraz konturowe.

Miejsca w plenerze są bardzo różnorodne według wspólnych ustaleń i pomysłu na sesję. Korzystamy z sezonowych dobrodziejstw natury: od kwitnących białych , różowych wiosennych sadów, pól rzepakowych, rumiankowych , po majowe łubiny, maki, chabry, czerwcowe pola lawendy, łany zbóż, baśniowe sady, pola słoneczników, zacisze lasu, brzeg wody, trawiaste skwerki , czy zimowe klimaty. Motywów jest bardzo dużo, nad ich wyborem wspólnie porozmawiamy by dobrać miejsce najkorzystniejsze do wieku dzieci i Waszych potrzeb, gustu. Inne ciekawe miejsca to także te we współczesny klimacie. Nowoczesne scenerie: ze szkłem, jasnym betonem, ciekawą współczesną architekturą, czy ścinaną cegieł.

Pakiet WIELKA RODZINA 900zł –10 ujęć + cena za studio zewnętrzne

Sesje pokoleniowe w studio lub w plenerze. Jedno miejsce, 1 max 2 stylizacje, czas do 60 minut. Zdjęcie portretowe oraz grupowe dla wszystkich. Mniejsze grupki rodzinne w różnych kombinacjach typu : same wnuki, dzieci seniorów, sami seniorzy, każdy ze se swoją rodziną, portrety solo itp. Dodatkowe ujęcia 50zł za 1 sztukę. Studio XXL – powyżej 5 osób dorosłych 150zł/1h.

Oferta na reportaż z Sakramentu Komunii Św.:

Przygotowania -1 godz ( ubieranie dziecka, reporterskie/portretowe w domu) koszt 300zł.

Reportaż z Mszy Świętej: 600zł

Reportaż z przyjęcia : 1,5 godz. ( to naturalny reportaż z przyjęcia, zdjęcia grupowe dla wszystkich gości indywidualne, wręczanie prezentów, ujęcia portretowe w plenerze, koszt od 600zł.


Reportaż z przyjęcia bez Mszy Św. : 2 godz. to naturalny reportaż z przyjęcia, zdjęcia grupowe dla wszystkich gości indywidualne, wręczanie prezentów, ujęcia portretowe w plenerze, koszt od 900zł.

Dodatkowa godzina reportażu 1h -200zł. Klienci otrzymuję zdjęcia na USB, ok min. 80 ujęć po obróbce oraz 40 wywołanych odbitki w formacie 15×23 w ozdobnym pudełku. * Przy przyjęciach do 40 osób, powyżej wycena indywidualna według nakładów pracy. Zwrot kosztów dojazdu dla przyjęć poza Lublinem według bieżącej stawki.

Sesja komunijna w studio + kadry komunijne w plenerze , 12 ujęć-900zł (rodzice + dzieci, cena dotyczy pakietu reportażem).

Zadatek płatny 200zł , w dniu komunii pozostała należność za wybrany pakiet.

Oferta na reportaż z Sakramentu Chrztu Św.:
Przygotowania -1 godz. ( ubieranie dziecka, ujęcia w jego małym królestwie, z rodzicami portretowe itp) koszt 300zł.
Chrzest – 1 godz. ( reportaż z mszy św., na koniec wspólne zdjęcie wszystkich gości, oraz z rodzicami/chrzestnymi) koszt 600zł
Przyjęcie – do 2 godz. ( krótki reportaż z przyjęcia, zdjęcia grupowe, dla wszystkich gości indywidualne, wręczanie prezentów, maleństwo na rękach innych osób, ujęcia w plenerze, jeśli warunki lokalowe pozwalają, jak i maleństwo) koszt od 600zł.( dodatkowa godzina 200zł/za rozpoczętą kolejną godzinę). Klienci otrzymuję zdjęcia na USB ok min. 120 ujęć po obróbce oraz 40 wywołanych odbitek w formacie 15×23.

**DODATKI: fotoksiążka 30x30cm – 450zł,

zdjęcia w formacie 13×19 – 2zł, 15x23cm-3zł, 20x30cm- 20zł, 30×45cm- 30zł.

*Dodatkowe USB personalizowane – 60zł, firmowe – 40zł.

*Wysłanie paczki na terenie Polski od 25 zł ( w zależności od Wagi).

*Dojazd do klienta – według bieżących kosztów/stawek paliwa płatne w dniu zlecenia.

*** Expresowa obróbka do 7 dni roboczych: dopłata 300zł

_____________________________________________________________________________

Przygotowanie stylizacji/ubrań do sesji rodzinnej: polecam by całą rodzinę ubrać na jeden kolor jasny ( biały lub beżowy), gładkie bluzki, bez logo, napisów, rysunków itd, zwiewne sukienki, bardziej białe trampki niż szpilki ( choć uwielbiam kiedy latem jesteście boso ) , bardziej białą koszulę i podwinięte długie rękawy niż zwykły T-shirt dla taty/synka. Jesienią polecam także kraty. jeansy, grube swetry, czapki szaliki w jednym stylu i zbliżonej tonacji. Jako drugi strój polecam bardzo inny jeden kolor dla wszystkich do wyboru: niebieski, beże/brązy, oliwkowy, musztardowy, czarny ( tak by wszyscy wystąpili ponowie w drugim kolorze) . Dla dziewczynek różowe i miętowe jeszcze mogą być sukienki latem;-) Dla mam posiadam piękne, wręcz baśniowe zwiewne suknie, być może zrobimy kilka kadrów, jeśli przypadną Wam do gustu ( wtedy polecam tez bieliznę w kolorze cielistym, usztywniana miseczkę, odpinane ramiączka) . W sesjach plenerowych kolor wspólny ma bardzo duży wpływ w odbiorze zdjęć, to że jesteście ubrani w jednym odcieniu, często jest niecodzienną sytuacją, a ja przy obróbce mam szansę zrobić coś ponad, tak by zdjęcia były pięknym wyjątkowym obrazem.

Czas sesji: Sesje w plenerze robimy ok 1,5 godz , bo w takiej scenerii trudno o długie skupienie dla dzieci. Do dyspozycji mamy naturalne, unikatowe rewizyty dla maluszków i starszych pociech. Standardowo w plenerze lepiej by nie zabrakło picia i przekąski dla Waszych pociech – to takie paliwko wzmacniające. Jeśli będziemy w plenerze w okresie letnim pamiętajcie by wziąć coś od komarów, bo niestety jest ich sporo!!! Polecam Mugga. Na sesję jedziemy oddzielnie autem, gdyż w moim jest wiele rekwizytów, ruszamy spod studia przy ul.Biedronki 4 lub wyśle Wam namiary/pinezkę na konkretne miejsce.

Makijaż/włosy: Polecam bardzo zrobić profesjonalny makijaż, zdecydowanie lepiej współgra w fotografii niż taki codzienny i co bardzo ważne, Panie będą się czuły o niebo lepiej, zaopiekowane przez specjalistów od charakteryzacji. Sesja fotograficzna Waszej rodziny nie odbywa się zapewne co tydzień, dlatego warto poczuć się wyjątkową przy tej okazji. Włosy: najchętniej polecam fale,loki, a jeśli z fryzjerem będzie nie po drodze;-) to po prostu świeże, rozpuszczone po myciu będą super.

Miejscem sesji może być zarówno studio, plener lub tu i tu;-) . Chętnie skorzystam z pewnych wskazówek przybliżających mi Wasz gust, tak by efekt sesji był dla Was przepiękny. Poproszę uprzejmie o nadesłanie Waszego aktualnego zdjęcie, jakie klimaty scenerii są Wam najbliższe, jaka kolorystyka zdjęć ( pastelowe słodkie barwy, jasne kolory, kolory ziemi, natury, mocne wyraziste kolory, czy też wszystkie się Wam podobają. Czy marzycie o jakiś konkretnych ujęciach ( z mojego portfolio). Poproszę opowiedzcie mi o swoich wymarzonych kadrach, a ja resztę podpowiem, co i jak z realizacją pomysłów. Nawet jeśli nie macie określonych kadrów wystarczy, że zdajecie się na mnie i moją głowę pełną pomysłów.

Terminy sesji ustalane są głównie na tygodniu zdecydowanie w godzinach porannych między 8 a 15.30. Wyjątkiem są sesje plenerowe odbywające się przed zachodem słońca.

Jeśli zdecydowaliście się na wspólną sesję, uprzejmie proszę o wpłacenie zaliczki na poczet rezerwacji terminu w kwocie 200zł. Jeśli pogoda pokrzyżowałaby plany, co uzgadniamy dokładnie dzień wcześniej na podstawie dokładnych map pogodowych, radarów opadów https://meteo.org.pl, Jeśli pada – wówczas szukamy innego dnia , następnego terminu dogodnego dla wszystkich. Po dokonaniu przelewu proszę o informacje, smsem może być potwierdzenie, termin opłacony jest terminem zarezerwowanym.

W dniu sesji proszę o uregulowanie pozostałej płatności za wybrany pakiet. W ciągu następnych 15 dni roboczych otrzymujecie na maila link ze zdjęciami do wyboru. Jeśli dobierzecie wyższy pakiet lub dodatkowe kadry, proszę o dopłatę według wskazówek w ZALAMO. Następnie proces obróbki określimy w systemie Zalamo po wyborze ulubionych kadrów, dni są naliczane od Waszego wyboru kadrów, po tym czasie otrzymacie gotowe, pięknie obronione przeze mnie pliki w wersji elektronicznej. O gotowych wydrukowanych zdjęć poinformuję Was moja asystentka, możecie zamówić również opcję wysyłania zdjęć do domu. Termin obróbki zdjęć może ulec zmianie. Sesję można raz przełożyć w wyjątkowej sytuacji zdrowotnej/losowej, każde następne przełożenie powoduje utratę opłaty rezerwacyjnej.

Dane do przelewu:
Agnieszka Kołodyńska-Jakowicka
nr konta bankowego Alior Bank: 07 2490 0005 0000 4500 4988 3278
w tytule: rezerwacja terminu sesja rodzinna … (Podaj datę i nazwisko)
kwota: 200zł

______________________________________________________________________________

*** Standardowo zdjęcia mogą być opublikowane na mojej stronie , FB, Instagram i materiach reklamowych, jeśli nie zezwalacie na ich publikację, proszę Przed rozpoczęciem sesji o informację, że nie chcielibyście abym ich publikowała.

Cena sesji obejmuje:

+usługę fotograficzną,

+praca w komfortowym studio  lub indywidualne pomysły na sesje w plenerze,

+wiedzę i wieloletnie doświadczenie fotografa/pedagoga/mamy/makijażystki stale podnoszącej kwalifikacje i kompetencje w dziedzinie artystycznej fotografii.

+zdjęcia wydrukowane na profesjonalnym papierze jedwabistym w formacie 15×23,

+niepowtarzalna obróbka graficzna, nadającą zdjęciom artystyczny charakter,

+zdjęcia w wersji elektronicznej JPG, możliwości samodzielnego doboru kadrów po wstępnie przeprowadzonej przez fotografa selekcji,

+ozdobne opakowanie,

+praca na najwyższej jakości sprzęcie fotograficznym,

+suknie ciążowe, ubranka dla noworodków, opaski, rekwizyty dla noworodków, stylizacje w stylu fine art, niepowtarzalne, naturalne, ręcznie robione rekwizyty do sesji .

*** Drogi kliencie, jeśli zdecydowałeś się na współprace ze mną, a moje zdjęcia przyciągnęły na tyle Twoją uwagę wiedz, że to często efekt wielu czynników takich jak: moja autorska obróbka, ustawienie modeli, dobrana sceneria oraz stylizacje, które były zamierzone, przemyślane i oparte na wieloletnim doświadczeniu oraz zdobytej wiedzy. Zdjęcia są bardzo starannie obrabiane, w dosyć skomplikowanym autorskim procesie, dlatego też nie oddaję surowych plików RAW, ani JPG przed obróbką. Zdjęcia surowe wyglądają inaczej niż te po obróbce, kolory reguluję według konkretnego zamysłu artystycznego. Moje zdjecia są w stylu klasycznym beauty i glamour, czasem dodaję technikę obróbki fine art. Lubię ostrzejsze oczy i mocniejsze kolory, głębie ostrości, zdjęcia maluje czasem jak obrazy, co wyróżnia i dodaje charakteru moim pracom. Mocniejsze ingerencje graficzne jak np “rzeźby ciała, czy twarzy” wprowadzam gdy klient zwróci na to uwagę. Jeśli masz uwagi, proszę zgłoś je tylko i wyłącznie przed sesją, przed obróbką oraz proszę powtórzyć nasze ustalenia przy wyborze kadrów mailem lub na ZALAMO, a ja omówię czy uda mi się je zastosować, czy też nie i dlaczego. Po postprodukcji zdjęć, bez zgłoszenia swoich sugestii w temacie obróbki przed rozpoczęciem sesji – reklamacji nie będą rozpatrywane. Dlatego proszę uprzednio zapoznać się z moim portfolio, by mieć świadomość jak wykonuje prace pod względem jakościowym, kolorystycznym. itp.