Sesja wizerunkowa

| Sesja Biznesowa w Studio |

Pakiet mini: 600zł – 3 kadry , 4 kolory tła. Zdjęcia w wersji elektronicznej. Możliwość samodzielnego wyboru kadrów , konsultacja fotograficzna* telefoniczna, dla chętnych 1 filmowy shot do 3s na SM, dodatkowe ujęcia 60zł/1 szt, dodatkowe filmiki 30zł/za 1 filmowy shot . Czas sesji do 60minut.

Pakiet podstawowy: 900zl- 6 kadrów w wersji elektronicznej, 6 różnych stylizacji/kolorów. Możliwość samodzielnego wyboru kadrów , konsultacja fotograficzna* telefoniczna, dla chętnych 3 filmowe shoty do 3s na SM, dodatkowe ujęcia 60zł/1 szt, dodatkowe filmiki 30zł/ za 1 filmowy shot. Czas sesji do 90minut.

Pakiet rozszerzony: 1200zl- 13 kadrów w wersji elektronicznej, możliwość samodzielnego wyboru kadrów , konsultacja fotograficzna *telefoniczna, dla chętnych 5 filmowe shoty do 5s na SM, dodatkowe ujęcia 60zł/1 szt, dodatkowe filmiki 30zł/ za 1 filmowy shot. Czas sesji do 3h. Poza Lublinem ceny są ustalane indywidualnie.

Pakiet Exclusive: 2000zl-24 kadrów w wersji elektronicznej , możliwość samodzielnego wyboru kadrów , połączenie stylizacji biznesowych z kadrami sesji kobiecej/sensualnej, dla chętnych 6 filmowych shotów do 5s na SM, dodatkowe ujęcia 60zł/1 szt, dodatkowe filmiki 30zł/ za 1 filmowy shot. Dwie Konsultacje Specjalistyczne**. Czas sesji do 5h.

Sesja Biznesowa/ Wizerunkowa/ Firmowa/ Pracowników poza studiem

Indywidualna wycena w zależności od złożoności sesji, użytego sprzętu dodatkowego, pracy drugiego fotografa lub asystenta. Sesja u klienta, do oferty doliczana jest obsługa sesji poza studiem od 600zł za 4h sesji.

Po ustaleniu terminu sesji oraz wpłacie zadatku 200zł na poczet rezerwacji terminu odbywa się konsultacja telefoniczna.

Konsultacja fotograficzna/marketingowa: 300zł /60minut osobiście w Lublinie, 200zł/45 minut telefonicznie/online. Sesję można przełożyć jednorazowo bez utraty zadatku z przyczyn losowych.

Expresowa realizacja usługi – do 7 dni roboczych – dopłata 400zł do wartości sesji.

Weekendowa realizacja usługi – dopłata do pakietu od 300zł.

Rozliczenie sesji następuje według schematu:

1.Wniesienie opłaty rezerwacyjnej w kwocie 200zł (sesję można przełożyć maksymalnie 1 raz, następna 2 rezerwacja będzie wymagała kolejnej opłaty za termin)

2.w dniu sesji opłata za wybrany pakiet. Po sesji w ciągu 2 tygodni otrzymacie Państwo zdjęcia do wyboru, bez obróbki, po wysłaniu wybranych kadrów, system wyznacza termin odbioru. Zdjęcia po postprodukcji będą wysłane w wersji online. Wszelkie uwagi rozpatrujemy przed postprodukcją, a najlepiej przed sesją. Usługę expresową należy zgłosić przez sesją.

3. Dopłata za dodatkowe kadry według cennika/ płatność online.

4. Wystawienie faktury zbiorczej za wykonaną usługę

5. Nie przekazuję surowych plików RAW ani JPG, tylko zdjęcia wskazane i opłacone.

Dane do przelewu:

Agnieszka Kołodyńska-Jakowicka

nr konta bankowego Alior Bank: 07 2490 0005 0000 4500 4988 3278

w tytule: rezerwacja terminu na sesję lub … doplata za kadry… (podać datę i rodzaj sesji) jaką/ …(Wasze nazwisko).

* I Konsultacja: Zbadanie i określenie potrzeb, celu sesji wizerunkowej dla Ciebie i Twojej Firmy.  Opracowanie szczegółowe wykorzystania zdjęć w mediach społecznościowych, na stronie www w poszczególnych zakładkach. Określenie wartości, jakie mamy zakomunikować, jak chcesz być postrzegany przez odbiorców Twojej usługi/produktu.

**II konsultacja: opracowanie scenariusza sesji, miejsca, kolorystyki, stylizacji ubrań, wizażu, rekwizytów i atrybutów do sesji. Instruktaż jak pozować i najkorzystniej zaprezentować się przed obiektywem, kontrolowanie efektu. Samodzielny, bądź wspólny dobór kadrów. W jaki sposób samodzielnie operować swoimi materiałami zdjęciowymi, dokumentacyjnymi . Jak personalizować i podwyższać jakość Twojego wizerunku.

Dlaczego Ja, dlaczego polecam swoje usługi? Fotografią zajmuje się od 2008 roku. Firma stale się rozwija, wzbogaca o nową wiedzę i doświadczenia. W swojej wieloletniej pracy miałam kontakt z wieloma branżami, początkującymi i rozwiniętymi firmami. Poza efektem zdjęć, jaki możecie zobaczyć w moim portfolio, doradzę Wam w jaki sposób się przygotować do takiej sesji, pod względem wyglądu swojego i stylizacji, tematów jakie warto poruszyć w przekazie fotografii, tak by wykonać konkretne, “celowane” fotografie, a także w jaki sposób wykorzystywać pozyskane materiały reklamowe, tak by jak najlepiej sprzedać swój produkt, usługi, dobrze zaprezentować wizerunek Twój i Twojej firmy. Sesja z moim udziałem przebiega według konkretnego scenariusza, z zachowaniem obowiązujących norma, zasad BHP w danej dziedzinie. Kadry mogą być od technicznych, po abstrakcyjne i artystyczne. Wszystko według potrzeb. Najczęściej pracuję ze światłem zastanym poza studiem.

Największe doświadczenie posiadam w dziedzinie fotografowania

-laboratoriów chemicznych ( fotografowałam od państwowych placówek SC, po laboratoria w Izraelu, jak również prywatne w Polsce),

-uzdrowiska , SPA, profesjonalne, luksusowe gabinety kosmetologiczne, makijażu permanentnego,

-gabinety stomatologiczne, medycyny estetycznej, medycyny specjalistycznej

-kancelarie adwokackie/ radców prawnych

-ponadto posiadam doświadczenie w fotografii przemysłowej, elektroniki , żywność oraz dla restauracji, pensjonatów, hoteli.