Sesja Noworodkowa

Pakiet Mini 750zł – 7 ujęć

Możliwość samodzielnego wyboru kadrów przez system ZALAMO. W cenie otrzymujecie 76 ujęć w wersji elektronicznej po mojej autorskiej obróbce oraz 7 wywołanych zdjęć w formacie 15×23 w pięknym ozdobnym opakowaniu, istniej możliwość wysyłki INPOSTEM.Sesja odbywa się w studio z rodzicami/rodzeństwem, na której realizujemy portrety razem oraz solo, minimum 4 stylizacje, czas sesji do 100 minut.

Pakiet Standard 1000zł –13 ujęć

Możliwość samodzielnego wyboru kadrów przez system ZALAMO. W cenie otrzymujecie 13 ujęć w wersji elektronicznej po mojej autorskiej obróbce oraz 13 wywołanych zdjęć w formacie 15×23 w pięknym ozdobnym opakowaniu, istniej możliwość wysyłki INPOSTEM. Sesja odbywa się w studio z rodzicami/rodzeństwem, na której realizujemy portrety razem oraz solo, minimum 6 stylizacji, czas sesji do 120 minut.

Pakiet Exclusive 1300zł – 18 ujęć

Możliwość samodzielnego wyboru kadrów przez system ZALAMO. W cenie otrzymujecie 18 ujęć w wersji elektronicznej po mojej autorskiej obróbce oraz 18 wywołanych zdjęć w formacie 15×23 w pięknym ozdobnym opakowaniu, istniej możliwość wysyłki INPOSTEM. Sesja odbywa się w studio z rodzicami/rodzeństwem, na której realizujemy portrety razem oraz solo, minimum 4 stylizacje, czas sesji do 4godzin.

*Im wyższy pakiet tym więcej stylizacji oraz poświęconego czasu na sesję. Dodatkowe ujęcia 60zł za 1 sztukę. Dodatkowa wersja czarno biała – 20zł/1szt. Z przyjemnością dla stałych klientów dodam 2 kadry gratis do każdej sesji , doceniam Wasze powroty ( nie dotyczy sesji świątecznych oraz voucherów). Standardowo klienci otrzymują wersję elektroniczną, którą należy zabezpieczyć w min. 2 różnych pamięciach. USB dodaję na specjalne zamówienie.

W celu rezerwacji miejsc proszę o wpłatę zadatku, pozostała kwota jest dopłacana w dniu sesji.

Dane do przelewu:
Agnieszka Kołodyńska-Jakowicka
nr konta bankowego Alior Bank: 07 2490 0005 0000 4500 4988 3278
w tytule: rezerwacja terminu na sesję… (Podaj datę i nazwisko)
kwota: 200zł

Pakiet Full Sesja Ciążowa i Noworodkowa 2000zł – 30 ujęć

Łącznie otrzymujecie 30 starannie przygotowanych ujęć w kilku stylizacjach, USB + 30 wywołanych zdjęć w formacie 15×23, każda sesja zajmuje ok.2-3 godzin. Dodatkowe ujęcia 60zł za 1 sztukę ( przy pierwszym spotkaniu ciążowym -opłata 1100zł, przy drugim noworodkowym – 900zł). Istniej możliwość wysyłki INPOSTEM. Oczywiście jak w każdym pakiecie macie możliwość samodzielnego wyboru kadrów przez system ZALAMO.

Sesje noworodkowe odbywają się w moim studio, które znajduje się w Lublinie przy ul. Biedronki 4 – dzielnica Czuby, osiedle Łęgi ( niedaleko SPA ORKANA – to biały parterowy budynek na przeciwko bloku Biedronki 5, przy węźle cieplnym LPEC, po schodkach brązowe drzwi obok dużych garażowych niebieskich, możecie parkować pod samy studio lub przy fryzjerze na przeciwko ).

Sesja trwa w zależności od pakietu i postępu sesji, pracy z modelem/modelami od 1,5godz do 3/4 godz . Oczywiście przerwa na przytulenie, przebranie, odpoczynek przy mamie, małe jedzonko uwzględniona i wręcz wskazana. Samo fotografowanie zajęło by nam nawet godzinę, ale uwierzcie Wasze maleństwo potrzebuje dużo czasu na obsługę i tak by komfortowo się czuło w miejscu, które zapewne będzie jednym z pierwszych w odwiedzinach po urodzeniu. Sesję robimy na spokojnie więc zarezerwujcie więcej czasu. (* jeśli mniej przygotujesz się według wskazówek, sesja będzie dłuższa i bardziej męcząca, dlatego proszę przygotujcie się – dziękuję)

Dla noworodka – Proponuję zabrać ze sobą  standardową wyprawką dla niemowlaczka, w tym:

+8 pampersów ,

+mleczko odciągnięte w butelce, lub sztuczne,

+smoczek *,

+ gazik jałowy do oczu z solą fizjologiczna do przemycia ,

+szczoteczkę do włosów ,

+2 pieluszki tetrowe/bambusowe ( jedna na przewijak, druga na moje ramię, gdy noszę Wasze maleństwo),

+swój kocyk.

*Bardzo proszę weźcie ze sobą smoczek,a nawet jeśli maleństwo wypluwa go nie przyswaja, nie używacie go w domu, to na czas sesji jest bardzo pomocny, pamiętajcie, że sytuacja w studio jest dla maluszka zupełnie obca, inna niż przytulny domek ( inne zapachy tekstury, światło, dźwięki) i tylko mamy w studio ramiona ukochanej mamusi. Podczas sesji to ja często usypiam Wasze maleństwo, stąd taka prośba, abym po prostu była bardziej skuteczna w usypianiu Waszego skarba. Nawet jeśli nie będziecie kontynuować codzienności ze smoczkiem, na sesji on bardzo pomaga . Wasze dziecko nie uzależni się po tak krótkim czasie jego używania. Tak samo z odciągniemy pokarmem, które czasem jest idealne, aby zrobić kolejne stylizacje, tal by sesja nie trwała 5 godzin a niecałe 3!)

Dla rodziców – proponuję zabrać takie ubrania, w czym by się Państwo widzieli na zdjęciu, zdecydowanie gładkie tkaniny, delikatne kolory, bez napisów, metek, wielkich z Logo, emblematów, rysunków. Szczególnie polecam miłe w dotyku tkaniny, pastelowe/jasne swetry z możliwością odsłonięcia szyi i ramion u mamy. Mamusiom użyczam też piękne suknie jak do sesji ciążowych. Dla taty koszula biała i druga- ciemna, z długim rękawem, z możliwością podwinięcia mankietów będzie super.

*** prośba ode mnie jako mamy fotografki, która niejedne problemy brzuszkowe widziała i doświadczyła u swojego synka. Postarajcie się jednak trzymać dietę ok. 3 dni przed sesję. Zjedzenie większej iloci owoców doda ozdobników na buzi, ale tutaj jeszcze poradzimy sobie dobrym programem do obróbki, ale bolący brzuszek, prężący się maluszek po każdym karmieniu , po mleczku wzbogaconym surówką z kiszonej kapusty, dużą ilością nabiału – niestety, może być różnie. Polecam taką ostrożność jako dodatkową asekurację przez 2/3 dni przed sesją.

Rodzeństwo na sesji *** – takie ujęcia są cudowne, ale też w zależności od wieku rodzeństwa dosyć trudne do wykonania. Dlatego zaczynamy zdjęcia od wspólnych, dla całej rodziny, następnie odbywają się bezpieczne ujęcia starszego z młodszym rodzeństwem, czasem solo dla starszego. Po wykonaniu takich kadrów, tatuś lub niania opuszczają zwykle studio by udać się na spacer, do babci , czy przedszkola lub powrót do domu, a ja z mamusią spokojnie dokańczam bajeczne kadry solo Waszego maleństwa.

Ponieważ fotografuję maleństwa w większości na wysokości oczu małego modela, ujęcia z rekwizytami, solo – odbywają się na podłodze. W związku z tym najlepiej będziemy się czuli jak w domu, po prostu w skarpetkach 😉 W studio panuje zdecydowanie luźna, domowa atmosfera , przy dobrych dźwiękach , w cieple, ciszy i spokoju, tak abyście dobrze i swobodnie się czuli podczas tak ważnego momentu i często pierwszego wyjścia z dzieckiem.

Studio jest klimatyzowane, aczkolwiek podczas sesji noworodkowych nie używamy klimatyzacji, a częściej punktowego ciepła farelki, przy okazji idealnie szumiącej. Temperatura jest dostosowana dla maleństwa pozującego często w lekkich tkaninach, owijkach, z gołym brzuszkiem. Studio samo w sobie jest bardzo ciepłe, gdyż budynek sąsiaduje z węzłem ciepłowniczym. Dlatego też pracuję w lekkim t-shirt, co polecam i rodzicom, by czuć się komfortowo przy takiej temperaturze.

Sesje noworodkowe mogą odbywać się tylko raz w ciągu jednego dnia. Przed sesją studio jest starannie porządkowane i dezynfekowane. Wówczas pomieszczenie jest do dyspozycji umówionych wcześniej klientów, na konkretną godzinę.

Posiadam do dyspozycji swoje: suknie dla mamy, ubranka dla noworodków do ok 4,5 kg, , opaski, wianuszki, owijki , kocyki,  czapeczki, itp, całą gamę różnych rekwizytów, ręcznie robione mikro mebelki, skrzyneczki, koszyczki, leżaczkami, foteliki, zdobne naczynia, kwiaty, skarby natury. Efekty najlepiej widać w moim portfolio.

Prośba do rodziców o kontakt SMSem (508 372 079) przed i w dniu sesji z potwierdzeniem, czy wszystko z maluszkiem w porządku i widzimy się według planu.

Płatności Rezerwacji terminu dokonujemy po ustaleniu ze mną konkretnego dnia i godziny, wpłacając także zadatek (bezzwrotny) /opłatę rezerwacyjną w kwocie 200zł . W dniu sesji proszę o uregulowanie pozostałej płatności za wybrany pakiet. W ciągu następnych 15 dni roboczych otrzymujecie na maila link ze zdjęciami do wyboru. Jeśli dobierzecie wyższy pakiet lub dodatkowe kadry, proszę o dopłatę według wskazówek w ZALAMO. Następnie proces obróbki określimy w systemie Zalamo po wyborze ulubionych kadrów, dni są naliczane od Waszego wyboru kadrów, po tym czasie otrzymacie gotowe, pięknie obronione przeze mnie pliki w wersji elektronicznej. O gotowych wydrukowanych zdjęć poinformuję Was moja asystentka, możecie zamówić również opcję wysyłania zdjęć do domu. Termin obróbki zdjęć może ulec zmianie. Sesję można raz przełożyć, każde następne przełożenie powoduje utratę opłaty rezerwacyjnej.