Sesja Rodzinna

Pakiet Mini 750zł – 7 ujęć

Samodzielny wyboru kadrów przez system ZALAMO. W cenie otrzymujecie 7 ujęć w wersji elektronicznej po mojej autorskiej obróbce oraz 7 wywołanych zdjęć w formacie 15×23 w pięknym ozdobnym opakowaniu, istniej możliwość wysyłki INPOSTEM. Sesja odbywa się w studio lub w plenerze, do 70minut.

Pakiet Standard 1000zł – 15 ujęć. Do wyboru studio lub plener.

Samodzielny wyboru kadrów przez system ZALAMO. W cenie otrzymujecie 15 ujęć w wersji elektronicznej po mojej autorskiej obróbce oraz 15 wywołanych zdjęć w formacie 15×23 w pięknym ozdobnym opakowaniu, istniej możliwość wysyłki INPOSTEM. Sesja odbywa się w studio lub w plenerze, ok 100minut.

Pakiet Exclusive 1300zł – 20 ujęć .

Samodzielny wyboru kadrów przez system ZALAMO. W cenie otrzymujecie 20 ujęć w wersji elektronicznej po mojej autorskiej obróbce oraz 20 wywołanych zdjęć w formacie 15×23 w pięknym ozdobnym opakowaniu, istniej możliwość wysyłki INPOSTEM. Sesja odbywa się w studio lub w plenerze, do 120 minut.

*Im wyższy pakiet tym więcej stylizacji oraz poświęconego czasu na sesję. Dodatkowe ujęcia 60zł za 1 sztukę. Dodatkowa wersja czarno biała – 20zł/1szt.

Zdjęcia wykonuję w studio na naturalnych deskach, tłach kartonowych (posiadam duży wybór kolorów;-), a także na tłach malowanych, płótnach artystycznych oraz przy tzw. sztucznym oknie – kadry białe oraz konturowe.

Miejsca w plenerze są bardzo różnorodne według wspólnych ustaleń i pomysłu na sesję. Korzystamy z sezonowych dobrodziejstw natury: od kwitnących białych , różowych wiosennych sadów, pól rzepakowych, rumiankowych , po majowe łubiny, maki, chabry, czerwcowe pola lawendy, łany zbóż, baśniowe sady, pola słoneczników, zacisze lasu, brzeg wody, trawiaste skwerki , czy zimowe klimaty. Motywów jest bardzo dużo, nad ich wyborem wspólnie porozmawiamy by dobrać miejsce najkorzystniejsze do wieku dzieci i Waszych potrzeb, gustu. Inne ciekawe miejsca to także te we współczesny klimacie. Nowoczesne scenerie: ze szkłem, jasnym betonem, ciekawą współczesną architekturą, czy ścinaną cegieł.

Przygotowanie stylizacji/ubrań do sesji rodzinnej: polecam by całą rodzinę ubrać na jeden kolor jasny ( biały lub beżowy), gładkie bluzki, bez logo, napisów, rysunków itd, zwiewne sukienki, bardziej białe trampki niż szpilki ( choć uwielbiam kiedy latem jesteście boso ) , bardziej białą koszulę i podwinięte długie rękawy niż zwykły T-shirt dla taty/synka. Jesienią polecam także kraty. jeansy, grube swetry, czapki szaliki w jednym stylu i zbliżonej tonacji. Jako drugi strój polecam bardzo inny jeden kolor dla wszystkich do wyboru: niebieski, beże/brązy, oliwkowy, musztardowy, czarny ( tak by wszyscy wystąpili ponowie w drugim kolorze) . Dla dziewczynek różowe i miętowe jeszcze mogą być sukienki latem;-) Dla mam posiadam piękne, wręcz baśniowe zwiewne suknie, być może zrobimy kilka kadrów, jeśli przypadną Wam do gustu ( wtedy polecam tez bieliznę w kolorze cielistym, usztywniana miseczkę, odpinane ramiączka) . W sesjach plenerowych kolor wspólny ma bardzo duży wpływ w odbiorze zdjęć, to że jesteście ubrani w jednym odcieniu, często jest niecodzienną sytuacją, a ja przy obróbce mam szansę zrobić coś ponad, tak by zdjęcia były pięknym wyjątkowym obrazem.

Czas sesji: Sesje w plenerze robimy ok 1,5 godz , bo w takiej scenerii trudno o długie skupienie dla dzieci. Do dyspozycji mamy naturalne, unikatowe rewizyty dla maluszków i starszych pociech. Standardowo w plenerze lepiej by nie zabrakło picia i przekąski dla Waszych pociech – to takie paliwko wzmacniające. Jeśli będziemy w plenerze w okresie letnim pamiętajcie by wziąć coś od komarów, bo niestety jest ich sporo!!! Polecam Mugga. Na sesję jedziemy oddzielnie autem, gdyż w moim jest wiele rekwizytów, ruszamy spod studia przy ul.Biedronki 4 lub wyśle Wam namiary/pinezkę na konkretne miejsce.

Makijaż/włosy: Polecam bardzo zrobić profesjonalny makijaż, zdecydowanie lepiej współgra w fotografii niż taki codzienny i co bardzo ważne, Panie będą się czuły o niebo lepiej, zaopiekowane przez specjalistów od charakteryzacji. Sesja fotograficzna Waszej rodziny nie odbywa się zapewne co tydzień, dlatego warto poczuć się wyjątkową przy tej okazji. Włosy: najchętniej polecam fale,loki, a jeśli z fryzjerem będzie nie po drodze;-) to po prostu świeże, rozpuszczone po myciu będą super.

Miejscem sesji może być zarówno studio, plener lub tu i tu;-) . Chętnie skorzystam z pewnych wskazówek przybliżających mi Wasz gust, tak by efekt sesji był dla Was przepiękny. Poproszę uprzejmie o nadesłanie Waszego aktualnego zdjęcie, jakie klimaty scenerii są Wam najbliższe, jaka kolorystyka zdjęć ( pastelowe słodkie barwy, jasne kolory, kolory ziemi, natury, mocne wyraziste kolory, czy też wszystkie się Wam podobają. Czy marzycie o jakiś konkretnych ujęciach ( z mojego portfolio). Poproszę opowiedzcie mi o swoich wymarzonych kadrach, a ja resztę podpowiem, co i jak z realizacją pomysłów. Nawet jeśli nie macie określonych kadrów wystarczy, że zdajecie się na mnie i moją głowę pełną pomysłów.

Terminy sesji ustalane są głównie na tygodniu zdecydowanie w godzinach porannych między 8 a 15.30. Wyjątkiem są sesje plenerowe odbywające się przed zachodem słońca.

Jeśli zdecydowaliście się na wspólną sesję, uprzejmie proszę o wpłacenie zaliczki na poczet rezerwacji terminu w kwocie 200zł. Jeśli pogoda pokrzyżowałaby plany, co uzgadniamy dokładnie dzień wcześniej na podstawie dokładnych map pogodowych, radarów opadów https://meteo.org.pl, Jeśli pada – wówczas szukamy innego dnia , następnego terminu dogodnego dla wszystkich. Po dokonaniu przelewu proszę o informacje, smsem może być potwierdzenie, termin opłacony jest terminem zarezerwowanym.

W dniu sesji proszę o uregulowanie pozostałej płatności za wybrany pakiet. W ciągu następnych 15 dni roboczych otrzymujecie na maila link ze zdjęciami do wyboru. Jeśli dobierzecie wyższy pakiet lub dodatkowe kadry, proszę o dopłatę według wskazówek w ZALAMO. Następnie proces obróbki określimy w systemie Zalamo po wyborze ulubionych kadrów, dni są naliczane od Waszego wyboru kadrów, po tym czasie otrzymacie gotowe, pięknie obronione przeze mnie pliki w wersji elektronicznej. O gotowych wydrukowanych zdjęć poinformuję Was moja asystentka, możecie zamówić również opcję wysyłania zdjęć do domu. Termin obróbki zdjęć może ulec zmianie. Sesję można raz przełożyć w wyjątkowej sytuacji zdrowotnej/losowej, każde następne przełożenie powoduje utratę opłaty rezerwacyjnej.

Dane do przelewu:
Agnieszka Kołodyńska-Jakowicka
nr konta bankowego Alior Bank: 07 2490 0005 0000 4500 4988 3278
w tytule: rezerwacja terminu sesja rodzinna … (Podaj datę i nazwisko)
kwota: 200zł