Szkolenie z fotomarketingu

SZKOLENIE Z FOTOMARKETINGU

Dla kogo jest to szkolenie?

 • Dla początkujących przedsiębiorców: Jeżeli rozpoczynasz działalność, tworzysz nowy produkt, usługę, publikujesz swoją pierwszą książkę, czy organizujesz nowe szkolenia, to chcę Ci pomóc w zaprezentowaniu się profesjonalnie na rynku i osiągnięciu sukcesu bez konieczności wynajmowania dużych agencji marketingowych.
 • Dla istniejących firm: Jeśli prowadzisz dobrze prosperujący biznes i masz już dużą bazę klientów, ale chcesz podkręcić swój marketing w mediach społecznościowych i innych kanałach komunikacji, aby utrzymać lub podnieść wizerunek swojej marki, to nasze szkolenie również jest dla Ciebie.

Co oferuję?

 • Sesję fotograficzną: Zamów sesję wizerunkową, poprzez konsultację solidnie przygotujemy Cię do tego ważnego kroku, który otworzy właściwie drzwi do promocji swojej marki. Pomogę Ci stworzyć nie tylko atrakcyjne zdjęcia, które przyciągną uwagę, ale również przygotuję z Tobą materiały marketingowe, które wyróżnią Twoją markę. To nie tylko zdjęcia, to potencjał do osiągnięcia sukcesu.
 • Fotoszkolenie: Dostaniesz solidną dawkę praktycznej wiedzy. Nauczysz się, jak wykorzystać profesjonalne zdjęcia na swojej stronie internetowej i w mediach społecznościowych. Ale przede wszystkim dowiesz się:
  • Jak i gdzie tworzyć własne zdjęcia, relacje oraz filmy przy użyciu smartfona lub aparatu.
  • Jak budować treści marketingowe poprzez fotografie, aby zainteresować swoją grupę docelową i zyskać lojalnych odbiorców.
  • Planowanie i zarządzanie treściami w mediach społecznościowych, w tym dobieranie odpowiednich tematów.
  • Skalowanie i rozwijanie treści na wyższym poziomie oraz efektywne promowanie ich za pomocą różnych kanałów.
  • Analiza potrzeb klientów i dostosowanie tworzenia treści fotograficznych do ich oczekiwań.

Szkolenie z FOTOMARKETINGU pomoże Ci opanować sztukę marketingu wizualnego i stworzyć potencjał Twoich umiejętności fotograficznych do osiągnięcia sukcesu w dzisiejszym świecie online.

Czas szkolenia: do 4 h.

Miejsce szkolenia: studio ul. Biedronki 4 i lub Twoja firma.

Cena: 1500zł. *Dla klientów korzystających z moich sesji : 1000zł.

*Dla zespołu pracowników: 1000zł + 500zł za każdego dodatkowego słuchacza. (1500zł +800zł bez usługi sesji)