Sesja Biznesowa

| Sesja Biznesowa w Studio |

Pakiet mini: 600zł – 3 kadry , 3 kolory tła. Zdjęcia w wersji elektronicznej. Możliwość samodzielnego wyboru kadrów , konsultacja fotograficzna* telefoniczna, dla chętnych 1 filmowy shot do 3s na SM, dodatkowe ujęcia 60zł/1 szt, dodatkowe filmiki 30zł/za 1 filmowy shot . Czas sesji ok. 60minut.

Pakiet podstawowy: 900zl- 8 kadrów w wersji elektronicznej, 6 różnych stylizacji/kolorów. Możliwość samodzielnego wyboru kadrów , konsultacja telefoniczna, dla chętnych 3 filmowe shoty do 3s na SM, dodatkowe ujęcia 60zł/1 szt, dodatkowe filmiki 30zł/ za 1 filmowy shot. Czas sesji do 90minut.

Pakiet rozszerzony: 1200zl- 12 kadrów w wersji elektronicznej, możliwość samodzielnego wyboru kadrów , konsultacja telefoniczna, omówienie aspektów marketingowych przed wykonaniem sesji, dobranie odpowiedniego studia, miejsca plenerowego, dla chętnych 5 filmowe shoty do 5s na SM, dodatkowe ujęcia 60zł/1 szt, dodatkowe filmiki 30zł/ za 1 filmowy shot. Czas sesji do 3h. Poza Lublinem ceny są ustalane indywidualnie.

Pakiet Exclusive: 2000zl-24 kadry w wersji elektronicznej , możliwość samodzielnego wyboru kadrów, możliwość połączenia stylizacji biznesowych z kadrami sesji kobiecej/sensualnej, dla chętnych 6 filmowych shotów do 5s na SM, dodatkowe ujęcia 60zł/1 szt, dodatkowe filmiki 30zł/ za 1 filmowy shot. Dwie Konsultacje Specjalistyczne**. Czas sesji do 5h.

Nowa Opcja w Ofercie – Krótkie Filmiki

Dzięki nowej usłudze, Twoja sesja zdjęciowa może stać się jeszcze bardziej wartościowa! Oferuję krótkie filmiki od 3 do 10 sekund, idealnie dopasowane do każdej stylizacji. Wykorzystaj okazję, gdy jesteś już w pełni przygotowany do sesji – odpowiednio dobrane stylizacje, makijaż i kolory otoczenia.

Dlaczego warto?

 • Bogatszy Kontent: Zwiększ swoją obecność w social mediach dzięki dodatkowym materiałom wizualnym.
 • Wielofunkcyjność: Krótkie filmiki są idealne do tworzenia angażujących reelsów, rolek i postów na Instagramie oraz Facebooku.
 • Kompleksowy Pakiet: Zyskaj wszechstronny zestaw marketingowy, który świetnie uzupełni Twoje merytoryczne treści.
 • Ekspresowa Dostawa: Filmiki wykonujemy moim telefonem w dniu sesji, link do nich otrzymujesz jeszcze tego samego dnia, co pozwala od razu tworzyć treści w mediach społecznościowych.

Oferta Specjalna:

 • Pakiet 10 filmików: 250 zł
 • Każde dodatkowe 10 filmików: 200 zł

Nie przegap szansy na wzbogacenie swojego kontentu o dynamiczne i przyciągające uwagę materiały! Skorzystaj z nowej opcji już dziś i zyskaj przewagę w mediach społecznościowych.

Sesja dla Firmy

Indywidualna wycena w zależności od ilości fotografowanych osób, detali, sprzętu, pomieszczeń jako materiał dodatkowy content medialny, miejsca sesji, wykorzystywanego sprzętu dodatkowego, obsługi wizażysty/stylisty/fryzjera

Wartość moich sesji to nie tylko zdjęcia, lecz także moja ekspercka wiedza, którą z pasją przekazuję podczas procesu planowania i tworzenia fotografii. Oprócz doskonałych kadrów, oferuję:

 • Szkolenie jak dobrze wyjść na zdjęciach dopasowane do indywidualnych potrzeb, z uwzględnieniem stylizacji, miejsca, profilu działalności, omówienie , a wręcz pozbycie się uprzedzeń do pozowania, występowania przed obiektywem/kamerą. Jak pracować gestem, spojrzeniem, jak ułożyć dłonie, stanąć, usiąść, by po dobrze wyjść w kadrze.
 • Doradzam konkretnie jak przygotować stylizacje na sesję w oparciu o charakter sesji, profil działalności, sylwetkę, indywidualne preferencje. Współpracuję ponadto z renomowanymi stylistami i wizażystami, które polecę Ci konkretnie pod dane potrzeby i oczekiwania względem ogólnej wizji sesji. Pomogę Ci wyznaczyć kierunki , kompleksową obsługę, by zadbać o najlepszą z możliwych form zaprezentowania Ciebie i Twojego zespołu.
 • Do Twojej sesji dopasuję konkretne studio/ miejsce w plenerze/ apartamencie/ biurze na terenie Polski, jak i poza granicami. Dysponuję swoim prywatnym studio portretowym w Lublinie, jednakże wychodząc na potrzeby klientów, chcę dobrać dla Ciebie miejsca niebanalne, prestiżowe, odpowiednie do charakteru zdjęć/filmu tak, by jak najlepiej pasowały do Twoich potrzeb. Wyróżniły Ciebie. Chcę, aby każda sesja była nie tylko fotograficznym wydarzeniem, ale również inspirującym przeżyciem.
 • Zaplanujemy wspólnie skuteczną strategię powstawania różnorodnych, materiałów marketingowych, na jednej lub kilku sesjach. Dzięki temu łatwo będzie nam stworzyć trafne materiały będące wstępem, podkładką, ale też i konkretnym kontentem w Twoich działaniach promocyjnych, które idealnie wpasujesz w grafiki, artykuły, filmy, książki, podcasty, rolki, relacje, wizytówki, strony www, banery, billboardy itd.
 • Jeśli planujesz dużą sesję firmową, otrzymasz ode mnie konkretne wskazówki, które możesz rozesłać pracownikom pt: Jak przygotować zespół ludzi, w każdy szczególe wyglądu, stylizacji, z opracowaną logistyką, rozpisanym czasem według naszych ustaleń, tak aby przebieg sesji był bardzo sprawny i przyjemny.

Po ustaleniu terminu sesji oraz wpłacie zadatku 200zł na poczet rezerwacji terminu odbywa się konsultacja telefoniczna.

Dane do przelewu:
Agnieszka Kołodyńska-Jakowicka
nr konta bankowego Alior Bank: 07 2490 0005 0000 4500 4988 3278
w tytule: rezerwacja terminu sesja … (Podaj datę i nazwisko)
kwota: 200zł

Sama konsultacja fotograficzna/marketingowa: 300zł /60minut osobiście w Lublinie, 200zł/45 minut telefonicznie/online. Sesję można przełożyć jednorazowo bez utraty zadatku z przyczyn losowych.

Expresowa realizacja usługi – do 3 dni roboczych – dopłata 400zł do wartości sesji.

Weekendowa realizacja usługi – dopłata do pakietu od 300zł.