Oferta biznesowa

Konsultacja fotograficzna: 100zł /60minut osobiście/online.

I Konsultacja: Zbadanie i określenie potrzeb, celu sesji wizerunkowej dla Ciebie i Twojej Firmy.  Opracowanie szczegółowe wykorzystania zdjęć w mediach społecznościowych, na stronie www w poszczególnych zakładkach. Określenie wartości, jakie mamy zakomunikować, jak chcesz być postrzegany przez odbiorców Twojej usługi/produktu.

II konsultacja: opracowanie scenariusza sesji, miejsca, kolorystyki, stylizacji ubrań, wizażu, rekwizytów i atrybutów do sesji. Instruktaż jak pozować i najkorzystniej zaprezentować się przed obiektywem, kontrolowanie efektu. Samodzielny, bądź wspólny dobór kadrów. W jaki sposób samodzielnie operować swoimi materiałami zdjęciowymi, dokumentacyjnymi . Jak personalizować i podwyższać jakość Twojego wizerunku.

Sesja Biznesowa w studio: 450zl- 6 kadrów w wersji elektronicznej, dodatkowe ujęcia 50zł/1 szt. Czas sesji do 60minut.

Twoja Sesja Wizerunkowa:

Pakiet podstawowy: 800zl- 12 kadrów w wersji elektronicznej, dodatkowe ujęcia 50zł/1 szt. Czas sesji do 3h. Poza Lublinem ceny są ustalane indywidualnie.

Pakiet Exclusive: 1700zl- 35 kadrów w wersji elektronicznej oraz an USB, dodatkowe ujęcia 50zł/1 szt. Dwie Konsultacje Specjalistyczne. Profesjonalny wizaż na miejscu. Czas sesji do 6h.

Poza Lublinem ceny są ustalane indywidualnie.

Sesja komercyjna dla Twojej firmy:

Ceny są ustalane indywidualnie w zależności od ilości poświęconego czasu, nakładów pracy oraz postprodukcji.