| Sesja Biznesowa w Studio |

Pakiet podstawowy: 550zl- 6 kadrów w wersji elektronicznej, możliwość samodzielnego wyboru kadrów , konsultacja fotograficzna*, dodatkowe ujęcia 50zł/1 szt. Czas sesji do 60minut.

| Sesja Wizerunkowa |

Pakiet rozszerzony: 800zl- 15 kadrów w wersji elektronicznej, możliwość samodzielnego wyboru kadrów , konsultacja fotograficzna *, dodatkowe ujęcia 50zł/1 szt. Czas sesji do 3h. Poza Lublinem ceny są ustalane indywidualnie.

Pakiet Exclusive: 1700zl- 35 kadrów w wersji elektronicznej oraz na USB, wywołane zdjęcia w eleganckim pudełku w formacie 15×23 na papierze jedwabistym, możliwość samodzielnego wyboru kadrów , połączenie stylizacji biznesowych z kadrami sesji kobiecej/sensualnej, dodatkowe ujęcia 50zł/1 szt. Dwie Konsultacje Specjalistyczne**. Profesjonalny wizaż na miejscu. Czas sesji do 5h.

Expresowa realizacja usługi – do 7 dni roboczych – dopłata 50% wartości sesji

Sesja komercyjna dla Twojej firmy:

Ceny są ustalane indywidualnie w zależności od ilości poświęconego czasu, nakładów pracy oraz postprodukcji. Poza Lublinem ceny są ustalane indywidualnie.

Dlaczego Ja, dlaczego polecam swoje usługi? Fotografią zajmuje się od 2008 roku. Firma stale się rozwija, wzbogaca o nową wiedzę i doświadczenia. W swojej wieloletniej pracy miałam kontakt z wieloma branżami, początkującymi i rozwiniętymi firmami. Poza efektem zdjęć, jaki możecie zobaczyć w moim portfolio, doradzę Wam w jaki sposób się przygotować do takiej sesji, pod względem wyglądu swojego i stylizacji, tematów jakie warto poruszyć w przekazie fotografii, tak by wykonać konkretne, “celowane” fotografie, a także w jaki sposób wykorzystywać pozyskane materiały reklamowe, tak by jak najlepiej sprzedać swój produkt, usługi, dobrze zaprezentować wizerunek Twój i Twojej firmy. Sesja z moim udziałem przebiega według konkretnego scenariusza, z zachowaniem obowiązujących norma, zasad BHP w danej dziedzinie. Kadry mogą być od technicznych, po abstrakcyjne i artystyczne. Wszystko według potrzeb. Najczęściej pracuję ze światłem zastanym poza studiem.

Największe doświadczenie posiadam w dziedzinie fotografowania

-laboratoriów chemicznych ( fotografowałam od państwowych placówek SC, po laboratoria w Izraelu, jak również prywatne w Polsce),

-uzdrowiska , SPA, profesjonalne, luksusowe gabinety kosmetologiczne, makijażu permanentnego,

-gabinety stomatologiczne, medycyny estetycznej,

-ponadto posiadam doświadczenie w fotografii przemysłowej, elektroniki , żywność oraz dla restauracji, pensjonatów, hoteli.

Rozliczenie sesji następuje według schematu:

1.Wniesienie opłaty rezerwacyjnej w kwocie 200zł (sesję można przełożyć maksymalnie 1 raz, następna 2 rezerwacja będzie wymagała kolejnej opłaty za termin)

2.w dniu sesji opłata za wybrany pakiet. Po sesji w ciągu 2 tygodni otrzymacie Państwo zdjęcia do wyboru, bez obróbki, po wysłaniu wybranych kadrów, system wyznacza termin odbioru. Zdjęcia po postprodukcji będą wysłane w wersji online. Wszelkie uwagi rozpatrujemy przed postprodukcją, a najlepiej przed sesją. Usługę expresową należy zgłosić przez sesją.

3. Dopłata za dodatkowe kadry według cennika/ płatność online.

4. wystawienie faktury zbiorczej za wykonaną usługę

5. Nie przekazuję surowych plików RAW ani JPG, tylko zdjęcia wskazane i opłacone.

Dane do przelewu:

Agnieszka Kołodyńska-Jakowicka

nr konta bankowego Alior Bank: 07 2490 0005 0000 4500 4988 3278

w tytule: rezerwacja terminu na sesję lub … doplata za kadry… (podać datę i rodzaj sesji) jaką/ …(Wasze nazwisko).

* I Konsultacja: Zbadanie i określenie potrzeb, celu sesji wizerunkowej dla Ciebie i Twojej Firmy.  Opracowanie szczegółowe wykorzystania zdjęć w mediach społecznościowych, na stronie www w poszczególnych zakładkach. Określenie wartości, jakie mamy zakomunikować, jak chcesz być postrzegany przez odbiorców Twojej usługi/produktu.

**II konsultacja: opracowanie scenariusza sesji, miejsca, kolorystyki, stylizacji ubrań, wizażu, rekwizytów i atrybutów do sesji. Instruktaż jak pozować i najkorzystniej zaprezentować się przed obiektywem, kontrolowanie efektu. Samodzielny, bądź wspólny dobór kadrów. W jaki sposób samodzielnie operować swoimi materiałami zdjęciowymi, dokumentacyjnymi . Jak personalizować i podwyższać jakość Twojego wizerunku.

Konsultacja fotograficzna: 100zł /60minut osobiście/online.