Oferta rodzinna

SESJE NOWORODKOWE

Pakiet Noworodkowy 700zł – 12 ujęć

Otrzymujecie 12 ujęć w wersji elektronicznej oraz 12 wywołanych zdjęć w formacie 15×23. Sesja zajmuje ok. 2-4h. Ujęcia będą wykonane w 3-4 stylizacjach dla dziecka z wykorzystaniem ręcznie robionych rekwizytów, pięknych tkani i innych dodatków, dominuje naturalna oraz pastelowa kolorystyka; 1-2 stylizacje zdjęć rodzinnych razem z noworodkiem na tłach kartonowych/ręcznie malowanym płótnie ( dla mam oferuję swoje piękne suknie z sesji ciążowych lub do wyboru możecie przygotować swoją garderobę według wskazówek podanych w zakladce o przygotowaniach do sesji noworodkowej )w swoich ubraniach).

Pakiet Optimum NB 800zł – 17 ujęć

Pakiet Exclusive NB 950zł – 25 ujęć

*Im wyższy pakiet tym więcej stylizacji oraz poświęconego czasu na sesję. Dodatkowe ujęcia 40zł za 1 sztukę. Ekskluzywna Fotoksiażka w formacie 25x25cm – 300zł .

______________________________________________________________________________

SESJE CIĄŻOWE, RODZINNE

Pakiet Mini 600zł – 12 ujęć

Otrzymujecie 12 ujęć w wersji elektronicznej oraz 12 wywołanych zdjęć w formacie 15×23, sesja zajmuje ok. 1-2h. Ujęcia w wybranych przez klienta lub przeze mnie 2/3 stylizacjach, mogą być na jednolitych tkaninach, zdjęcia na pastelowych tłach winylowych, z rekwizytami, na naturalnych deskach, ujęcia wspólne na tłach kartonowych, malowanym ręcznie płótnie. Czasem sesje odbywają się w studio i plenerze, bądź tylko w plenerze.

Miejsca w plenerze są bardzo różnorodne według zaplanowanych stylizacji. Korzystamy z sezonowych dobrodziejstw natury: od kwitnących białych , różowych wiosennych sadów, pól rzepakowych, rumiankowych , po majowe łubiny, maki, pola lawendy, łany zbóż, baśniowe sady, pola słoneczników, zacisze lasu, brzeg wody, trawiaste skwerki , czy zimowe klimaty, ale także jeśli pasują do Was takie miejsca jak nowoczesne scenerie: ze szkłem, jasnym betonem, ciekawą współczesną architekturą, czy ścinaną cegieł.

*Im wyższy pakiet tym więcej stylizacji oraz poświęconego czasu na sesję. Dodatkowe ujęcia 40zł za 1 sztukę.

Pakiet Optimum 700zł – 17 ujęć

na USB + 17 wywołanych zdjęć w formacie 15×23

Pakiet Exclusive 800zł – 25 ujęć

na USB + 25 wywołanych zdjęć w formacie 15×23

**DODATKI: fotoksiążka 20x20cm – 300zł, zdjęcia w formacie 15x23cm-1,5zł, 20x30cm- 8zł, 30×45cm- 16zł. Dodatkowe USB personalizowane – 50zł, firmowe – 35zł. Wysłanie paczki na terenie Polski od 20 zł ( w zależności od Wagi). Dojazd do klienta 0.80zł/1km. Sesja w weekendy + 200zł do wybranego pakietu.

Aby dowiedzieć się jak przebiega sesja oraz jak się do niej przygotować zapraszam do sąsiedniej zakładki o Przygotowaniu do sesji Noworodkowej , Ciążowej czy Rodzinnej.

______________________________________________________________________________

Pakiet Full Sesja Ciążowa i Noworodkowa 1500zł – 40 ujęć

Łącznie otrzymujecie 40 starannie przygotowanych ujęć w kilku stylizacjach, DVD + 40 wywołanych zdjęć w formacie 15×23, każda sesja zajmuje ok.2-3 godzin. Dodatkowe ujęcia 40zł za 1 sztukę.

______________________________________________________________________________

Baśniowe Kadry Fine Art to zdjęcia wyjątkowe przypominające stylizowane obrazy, zaawansowana obróbka graficzna, odpowiednie przygotowanie, stylizacja, oryginalny pomysł. Koszt sesji to 350zł – 6 kadry – 3 stylizacje, 4 wywołane zdjęcie w formacie A4 , dodatkowe kadry- 50zł/1szt.

______________________________________________________________________________

*** Przed rozpoczęciem sesji proszę o informację, czy zezwalają Państwo na publikację kilku Waszych kadrów na portalach społecznościowych oraz na stronie www? Jeśli tak, będzie mi niezmiernie miło.

Cena sesji obejmuje:

+usługę fotograficzną,

+praca w komfortowym studio  lub indywidualne pomysły na sesje w plenerze,

+wiedzę i wieloletnie doświadczenie fotografa/pedagoga/mamy/makijażystki stale podnoszącej kwalifikacje i kompetencje w dziedzinie artystycznej fotografii.

+zdjęcia wydrukowane na profesjonalnym papierze jedwabistym w formacie 15×23,

+niepowtarzalna obróbka graficzna, nadającą zdjęciom artystyczny charakter,

+zdjęcia w wersji elektronicznej, możliwości samodzielnego doboru kadrów po wstępnie przeprowadzonej przez fotografa selekcji,

+ozdobne opakowanie,

+praca na najwyższej jakości sprzęcie fotograficznym,

+suknie ciążowe, ubranka dla noworodków, opaski, rekwizyty dla noworodków, stylizacje w stylu fine art, niepowtarzalne, naturalne, ręcznie robione rekwizyty do sesji .

Miejscem sesji może być zarówno studio, plener lub tu i tu;-) .

Chętnie skorzystam z pewnych wskazówek przybliżających mi Wasz gust, tak by efekt sesji był dla Was przepiękny. Poproszę uprzejmie o nadesłanie Waszego aktualnego zdjęcie, jakie klimaty scenerii są Wam najbliższe, jaka kolorystyka zdjęć ( pastelowe słodkie barwy, jasne kolory, kolory ziemi, natury, mocne wyraziste kolory, czy też wszystkie się Wam podobają. Czy marzycie o jakiś konkretnych ujęciach. Poproszę opowiedzcie mi o swoich wymarzonych kadrach, a ja resztę podpowiem, co i jak z realizacją pomysłów. Nawet jeśli nie macie określonych kadrów wystarczy, że zdajecie się na mnie i moją głowę pełną pomysłów.

Klienci dostają surowy materiał po wstępnej selekcji i sami wybierają ulubione kadry za pomocą systemu ZALAMO. Otrzymacie Państwo wiadomość SMS o możliwości wyboru zdjęć po wstępnej selekcji (odrzucenie kadrów pobocznych – czyli złych technicznie, tematycznie, kompozycyjnie), następnie wybieracie tylko te ujęcia, które najbardziej się Wam podobają. Gdyby ilość zdjęć przewyższała wybrany pakiet, wówczas po dokonaniu selekcji proszę o wpłatę za dodatkowe ujęcia oraz informacje o dokonaniu wpłaty smsem lub na maila.

Terminy sesji ustalane są głównie na tygodniu zdecydowanie w godzinach porannych między 8 a 15.30. Wyjątkiem są sesje plenerowe odbywające się przed zachodem słońca. Jeśli zdecyduje się Pani, wówczas warunkiem rezerwacji terminu jest wpłata zadatku w kwocie 200zł płatny przelewem lub gotówką, kiedy umawiamy termin ( wystarczy screen z telefonu lub potwierdzenie przelewu na maila/sma/fb/insta). W dniu sesji płatna wartość pakietu minimalnego (+400/500zł), przy dokonaniu wyboru dodatkowych kadrów – dopłata +40zł za każde dodatkowe ujęcie. Klienci którzy korzystali już z moich usług otrzymują 3 darmowe unikalne kadry Gratis;-)

Dane do przelewu:

Agnieszka Kołodyńska-Jakowicka

nr konta bankowego Alior Bank: 07 2490 0005 0000 4500 4988 3278

w tytule: rezerwacja terminu na sesję lub … doplata za kadry… (podać datę i rodzaj sesji) jaką/ …(Wasze nazwisko).

*** Drogi kliencie, skoro zdecydowałeś się na współprace ze mną, a moje zdjęcia przyciągnęły na tyle Twoją uwagę wiedz, że to często efekt wielu czynników takich jak: moja autorska obróbka, ustawienie modeli, dobrana sceneria oraz stylizacje, które były zamierzone, przemyślane i oparte na wieloletnim doświadczeniu oraz zdobytej wiedzy. Zdjęcia są bardzo starannie obrabiane, w dosyć skomplikowanym autorskim procesie, dlatego też nie oddaję surowych plików RAW, ani JPG przed obróbką. Zdjęcia surowe wyglądają inaczej niż te po obróbce, kolory reguluję według konkretnego zamysłu artystycznego. Moje zdjecia są w stylu klasycznym i glamour, czasem dodaję technikę obróbki fine art. Lubię ostrzejsze oczy i mocniejsze kolory, głębie ostrości, zdjęcia maluje czasem jak obrazy, co wyróżnia i dodaje charakteru moim pracom. Mocniejsze ingerencje graficzne jak np “rzeźby ciała, czy twarzy” wprowadzam gdy klient zwróci na to uwagę. Jeśli masz uwagi, proszę zgłoś je tylko i wyłącznie przed sesją, przed obróbką oraz proszę powtórzyć nasze ustalenia przy wyborze kadrów mailem lub na ZALAMO, a ja omówię czy uda mi się je zastosować, czy też nie i dlaczego. Dlatego proszę uprzednio zapoznać się z moim portfolio, by mieć świadomość jak wykonuje prace pod względem jakościowym, kolorystycznym itp.

Oferta na reportaż z chrztu:
Przygotowania -1 godz ( ubieranie dziecka, ujęcia w jego małym królestwie, z rodzicami portretowe itp) koszt 200zł
Chrzest -1 godz ( reportaż z mszy św., na koniec wspólne zdjęcie wszystkich gości, oraz z rodzicami/chrzestnymi) koszt 550zł
Przyjęcie -1,5 godz ( krótki reportaż z przyjęcia, zdjęcia grupowe,dla wszystkich gości indywidualne, wręczanie prezentów, maleństwo na rękach innych osób, ujęcia w plenerze, jeśli warunki lokalowe pozwalają, jak i maleństwo) koszt od 250zł.
Finalnie dostajecie USB oraz wywołane odbitki w formacie 15×23.