Oferta rodzinna

SESJE NOWORODKOWE

Pakiet Noworodkowy Mini 550zł – 6ujęć

Otrzymujecie 6 ujęć w wersji elektronicznej oraz 6 wywołanych zdjęć w formacie 15×23 (2 godziny/ 2 stylizacje).

Pakiet Noworodkowy Standard 700zł –12 ujęć

Otrzymujecie na USB 12 oraz 12 wywołanych zdjęć w formacie 15×23

(ok . 4 godzin/ minimum 4 stylizacje).

Pakiet Noworodkowy Exclusive 950zł –20 ujęć

Otrzymujecie na USB + 20 wywołanych zdjęć w formacie 15×23.

*Im wyższy pakiet tym więcej stylizacji oraz poświęconego czasu na sesję. Dodatkowe ujęcia 40zł za 1 sztukę. Dodatkowa wersja czarno biała – 20zł/1szt.

Ujęcia będą wykonane w różnych stylizacjach z wykorzystaniem: moich ubranek, specjalnie przygotowanych dla noworodków, a także owijek, chust. Do tego używam ręcznie robionych rekwizytów z drewna naturalnego, pięknych tkani i innych dodatków. Dominują naturalne kolory ziemi oraz słodkie delikatne pastele. Wykonuje na sesji kilka kadrów całej rodziny na tłach kartonowych , użyczam do tego piękne suknie dla mam. Pozostałe kadry to ujęcia maleństwa na naturalnych deskach oraz pięknych kolorowych materiałach solo i z rodzeństwem. Dokładny opis sesji podałam w sąsiedniej zakładce o Przygotowaniu do sesji noworodkowej. Ekskluzywna Fotoksiażka w formacie 25x25cm – 300zł .

______________________________________________________________________________

SESJE CIĄŻOWE, RODZINNE

Pakiet Mini 450zł – 6 ujęć

Otrzymujecie 6 ujęć w wersji elektronicznej oraz 6 wywołanych zdjęć w formacie 15×23, sesja zajmuje ok. 1h. Ujęcia obejmują 1 stylizację, odbywają się w studio.

Pakiet Standard 600zł – 12 ujęć

Otrzymujecie 12 ujęć w wersji elektronicznej oraz 12 wywołanych zdjęć w formacie 15×23, sesja zajmuje ok. 1-2h. Do wyboru studio lub plener.

Pakiet Exclusive 800zł – 20 ujęć

Otrzymujecie na USB 20 ujęć + 20 wywołanych zdjęć w formacie 15×23.

*Im wyższy pakiet tym więcej stylizacji oraz poświęconego czasu na sesję. Dodatkowe ujęcia 40zł za 1 sztukę. Dodatkowa wersja czarno biała – 20zł/1szt.

Zdjęcia wykonuję w studio na naturalnych deskach, tłach kartonowych (posiadam duży wybór kolorów;-), a także na tłach malowanych, płótnach artystycznych oraz przy tzw. sztucznym oknie – kadry białe oraz konturowe.

Miejsca w plenerze są bardzo różnorodne według wspólnych ustaleń i pomysłu na sesję. Korzystamy z sezonowych dobrodziejstw natury: od kwitnących białych , różowych wiosennych sadów, pól rzepakowych, rumiankowych , po majowe łubiny, maki, chabry, czerwcowe pola lawendy, łany zbóż, baśniowe sady, pola słoneczników, zacisze lasu, brzeg wody, trawiaste skwerki , czy zimowe klimaty.

Motywów jest bardzo dużo, nad ich wyborem wspólnie porozmawiamy by dobrać miejsce najkorzystniejsze do wieku dzieci i Waszych potrzeb, gustu. Inne ciekawe miejsca to także te we współczesny klimacie. Nowoczesne scenerie: ze szkłem, jasnym betonem, ciekawą współczesną architekturą, czy ścinaną cegieł.

**DODATKI: fotoksiążka 20x20cm – 300zł,

zdjęcia w formacie 15x23cm-1,5zł, 20x30cm- 8zł, 30×45cm- 16zł.

Dodatkowe USB personalizowane – 50zł, firmowe – 35zł.

Wysłanie paczki na terenie Polski od 20 zł ( w zależności od Wagi).

Dojazd do klienta 0.80zł/1km.

***Sesja w weekend/ święta + 200zł do wybranego pakietu.

Aby dowiedzieć się jak przebiega sesja oraz jak się do niej przygotować zapraszam do sąsiedniej zakładki o Przygotowaniu do sesji Noworodkowej , Ciążowej czy Rodzinnej.

______________________________________________________________________________

Pakiet Full Sesja Ciążowa i Noworodkowa 1500zł – 40 ujęć

Łącznie otrzymujecie 40 starannie przygotowanych ujęć w kilku stylizacjach, DVD + 40 wywołanych zdjęć w formacie 15×23, każda sesja zajmuje ok.2-3 godzin. Dodatkowe ujęcia 40zł za 1 sztukę.

______________________________________________________________________________

Baśniowe Kadry Fine Art to zdjęcia wyjątkowe przypominające stylizowane obrazy, zaawansowana obróbka graficzna, odpowiednie przygotowanie, stylizacja, oryginalny pomysł. Koszt sesji to 550zł – 6 kadry – 3 stylizacje, 6 wywołane zdjęcie w formacie A4 , dodatkowe kadry- 50zł/1szt.

______________________________________________________________________________

*** Przed rozpoczęciem sesji proszę o informację, czy zezwalają Państwo na publikację kilku Waszych kadrów na portalach społecznościowych oraz na stronie www? Jeśli tak, będzie mi niezmiernie miło.

Cena sesji obejmuje:

+usługę fotograficzną,

+praca w komfortowym studio  lub indywidualne pomysły na sesje w plenerze,

+wiedzę i wieloletnie doświadczenie fotografa/pedagoga/mamy/makijażystki stale podnoszącej kwalifikacje i kompetencje w dziedzinie artystycznej fotografii.

+zdjęcia wydrukowane na profesjonalnym papierze jedwabistym w formacie 15×23,

+niepowtarzalna obróbka graficzna, nadającą zdjęciom artystyczny charakter,

+zdjęcia w wersji elektronicznej, możliwości samodzielnego doboru kadrów po wstępnie przeprowadzonej przez fotografa selekcji,

+ozdobne opakowanie,

+praca na najwyższej jakości sprzęcie fotograficznym,

+suknie ciążowe, ubranka dla noworodków, opaski, rekwizyty dla noworodków, stylizacje w stylu fine art, niepowtarzalne, naturalne, ręcznie robione rekwizyty do sesji .

Miejscem sesji może być zarówno studio, plener lub tu i tu;-) .

Chętnie skorzystam z pewnych wskazówek przybliżających mi Wasz gust, tak by efekt sesji był dla Was przepiękny. Poproszę uprzejmie o nadesłanie Waszego aktualnego zdjęcie, jakie klimaty scenerii są Wam najbliższe, jaka kolorystyka zdjęć ( pastelowe słodkie barwy, jasne kolory, kolory ziemi, natury, mocne wyraziste kolory, czy też wszystkie się Wam podobają. Czy marzycie o jakiś konkretnych ujęciach. Poproszę opowiedzcie mi o swoich wymarzonych kadrach, a ja resztę podpowiem, co i jak z realizacją pomysłów. Nawet jeśli nie macie określonych kadrów wystarczy, że zdajecie się na mnie i moją głowę pełną pomysłów.

Klienci dostają surowy materiał po wstępnej selekcji i sami wybierają ulubione kadry za pomocą systemu ZALAMO. Otrzymacie Państwo wiadomość SMS o możliwości wyboru zdjęć po wstępnej selekcji (odrzucenie kadrów pobocznych – czyli złych technicznie, tematycznie, kompozycyjnie), następnie wybieracie tylko te ujęcia, które najbardziej się Wam podobają. Gdyby ilość zdjęć przewyższała wybrany pakiet, wówczas po dokonaniu selekcji proszę o wpłatę za dodatkowe ujęcia oraz informacje o dokonaniu wpłaty smsem lub na maila.

Terminy sesji ustalane są głównie na tygodniu zdecydowanie w godzinach porannych między 8 a 15.30. Wyjątkiem są sesje plenerowe odbywające się przed zachodem słońca. Jeśli zdecyduje się Pani, wówczas warunkiem rezerwacji terminu jest wpłata zadatku w kwocie 200zł płatny przelewem lub gotówką, kiedy umawiamy termin ( wystarczy screen z telefonu lub potwierdzenie przelewu na maila/sma/fb/insta). W dniu sesji płatna wartość pakietu minimalnego (+400/500zł), przy dokonaniu wyboru dodatkowych kadrów – dopłata +40zł za każde dodatkowe ujęcie. Klienci którzy korzystali już z moich usług otrzymują 3 darmowe unikalne kadry Gratis;-)

Oferta na reportaż z Sakramentu Komunii Św.:
Reportaż z przyjęcia -2,5 godz ( to naturalny reportaż z przyjęcia, zdjęcia grupowe,dla wszystkich gości indywidualne, wręczanie prezentów, ujęcia portretowe w plenerze, koszt od 650zł. Dodatkowa godzina reportażu 1h/150zł
Klienci otrzymuję zdjęcia na USB, ok min. 80 ujęć po obróbce oraz 40 wywołanych odbitki w formacie 15×23.

Oferta na reportaż z Sakramentu Chrztu Św.:
Przygotowania -1 godz ( ubieranie dziecka, ujęcia w jego małym królestwie, z rodzicami portretowe itp) koszt 200zł
Chrzest -1 godz ( reportaż z mszy św., na koniec wspólne zdjęcie wszystkich gości, oraz z rodzicami/chrzestnymi) koszt 600zł
Przyjęcie -1,5 godz ( krótki reportaż z przyjęcia, zdjęcia grupowe,dla wszystkich gości indywidualne, wręczanie prezentów, maleństwo na rękach innych osób, ujęcia w plenerze, jeśli warunki lokalowe pozwalają, jak i maleństwo) koszt od 250zł.( dodatkowa godzina 150zł/za rozpoczętą kolejną godzinę)
Klienci otrzymuję zdjęcia na USB, ok min. 120 ujęć po obróbce oraz 40 wywołanych odbitki w formacie 15×23.

Dane do przelewu:

Agnieszka Kołodyńska-Jakowicka

nr konta bankowego Alior Bank: 07 2490 0005 0000 4500 4988 3278

w tytule: rezerwacja terminu na sesję lub … doplata za kadry… (podać datę i rodzaj sesji) jaką/ …(Wasze nazwisko).

*** Drogi kliencie, skoro zdecydowałeś się na współprace ze mną, a moje zdjęcia przyciągnęły na tyle Twoją uwagę wiedz, że to często efekt wielu czynników takich jak: moja autorska obróbka, ustawienie modeli, dobrana sceneria oraz stylizacje, które były zamierzone, przemyślane i oparte na wieloletnim doświadczeniu oraz zdobytej wiedzy. Zdjęcia są bardzo starannie obrabiane, w dosyć skomplikowanym autorskim procesie, dlatego też nie oddaję surowych plików RAW, ani JPG przed obróbką. Zdjęcia surowe wyglądają inaczej niż te po obróbce, kolory reguluję według konkretnego zamysłu artystycznego. Moje zdjecia są w stylu klasycznym i glamour, czasem dodaję technikę obróbki fine art. Lubię ostrzejsze oczy i mocniejsze kolory, głębie ostrości, zdjęcia maluje czasem jak obrazy, co wyróżnia i dodaje charakteru moim pracom. Mocniejsze ingerencje graficzne jak np “rzeźby ciała, czy twarzy” wprowadzam gdy klient zwróci na to uwagę. Jeśli masz uwagi, proszę zgłoś je tylko i wyłącznie przed sesją, przed obróbką oraz proszę powtórzyć nasze ustalenia przy wyborze kadrów mailem lub na ZALAMO, a ja omówię czy uda mi się je zastosować, czy też nie i dlaczego. Dlatego proszę uprzednio zapoznać się z moim portfolio, by mieć świadomość jak wykonuje prace pod względem jakościowym, kolorystycznym itp.