Oferta rodzinna

Subtitle

Pakiet Mini 600zł – 12 ujęć

Otrzymujecie 12 ujęć w wersji elektronicznej oraz 12 wywołanych zdjęć w formacie 15×23, sesja zajmuje ok. 1-3h. Ujęcia w wybranych przez klienta lub przeze mnie 2/3 stylizacjach, mogą być na jednolitych tkaninach, zdjęcia na pastelowych tłach winylowych, z rekwizytami, na naturalnych deskach, ujęcia wspólne na tłach kartonowych, malowanym ręcznie płótnie. Czasem sesje odbywają się w studio i plenerze, bądź tylko w plenerze. Miejsca są bardzo różnorodne według zaplanowanych stylizacji.

Pakiet Optimum 700zł – 17 ujęć

Otrzymujecie 17 ujęć w wersji elektronicznej oraz 17 wywołanych zdjęć w formacie 15×23, sesja zajmuje ok. 2-3h. Ujęcia w wybranych przez klienta lub przeze mnie 4 stylizacjach.

Pakiet Exclusive 800zł – 25 ujęć

Otrzymujecie 25 ujęć w wersji elektronicznej oraz 25 wywołanych zdjęć w formacie 15×23, sesja zajmuje ok. 2-4h. Ujęcia w wybranych przez klienta lub przeze mnie 5 stylizacjach.

Pakiet Full Sesja Ciążowa i Noworodkowa 1400zł – 40 ujęć

Łącznie otrzymujecie 40 starannie przygotowanych ujęć w kilku stylizacjach, DVD + 40 wywołanych zdjęć w formacie 15×23, każda sesja zajmuje ok.2-3 godzin.

*** Przed rozpoczęciem sesji proszę o informację, czy zezwalają Państwo na publikację kilku Waszych kadrów na portalach społecznościowych oraz na stronie www? Jeśli tak, będzie mi niezmiernie miło, w podziękowaniu otrzymacie 2 kadry gratis.

Cena sesji obejmuje:

+usługę fotograficzną,

+praca w komfortowym studio  lub indywidualne pomysły na sesje w plenerze,

+wiedzę i wieloletnie doświadczenie fotografa/pedagoga/mamy/makijażystki stale podnoszącej kwalifikacje i kompetencje w dziedzinie artystycznej fotografii.

+zdjęcia wydrukowane na profesjonalnym papierze jedwabistym w formacie 15×23,

+niepowtarzalna obróbka graficzna, nadającą zdjęciom niepowtarzalnego charakteru,

+zdjęcia w wersji elektronicznej, możliwości samodzielnego doboru kadrów po wstępnie przeprowadzonej przez fotografa selekcji,

+ozdobne opakowanie,

+praca na najwyższej jakości sprzęcie fotograficznym,

+suknie ciążowe, ubranka dla noworodków, opaski, rekwizyty dla noworodków, stylizacje w stylu fine art, niepowtarzalne, naturalne, ręcznie robione rekwizyty do sesji .

Miejscem sesji może być zarówno studio, plener lub tu i tu;-) .

Klienci dostają surowy materiał po wstępnej selekcji i sami wybierają ulubione kadry, za które płaca według oferty.

Chętnie skorzystam z pewnych wskazówek przybliżających mi Wasz gust, tak by efekt sesji był dla Was przepiękny. Poproszę uprzejmie o nadesłanie Waszego aktualnego zdjęcie, jakie klimaty scenerii są Wam najbliższe, jaka kolorystyka zdjęć ( pastelowe słodkie barwy, jasne kolory, kolory ziemi, natury, mocne wyraziste kolory, czy też wszystkie się Wam podobają. Czy marzycie o jakiś konkretnych ujęciach. Poproszę opowiedzcie mi o swoich wymarzonych kadrach, a ja resztę podpowiem, co i jak z realizacją pomysłów. Nawet jeśli nie macie określonych kadrów wystarczy, że zdajecie się na mnie i moją głowę pełną pomysłów.

Terminy sesji ustalane są głównie na tygodniu zdecydowanie w godzinach porannych między 8 a 15.30. Wyjątkiem są sesje plenerowe odbywające się przed zachodem słońca. Jeśli zdecyduje się Pani, wówczas warunkiem rezerwacji terminu jest wpłata zadatku w kwocie 200zł płatny przelewem lub gotówką, kiedy umawiamy termin ( wystarczy screen z telefonu lub potwierdzenie przelewu na maila/sma/fb/insta). W dniu sesji płatna wartość pakietu minimalnego (+400zł), przy odbiorze ewentualnie dopłata za dodatkowe kadry (+30zł dodatkowe ujęcia). Klienci którzy korzystali już z moich usług otrzymują 3 darmowe unikalne kadry Gratis;-)

Dane do przelewu:

Agnieszka Kołodyńska-Jakowicka

nr konta bankowego Alior Bank: 07 2490 0005 0000 4500 4988 3278

w tytule: rezerwacja terminu na sesję… (podać datę i rodzaj sesji) jaką/ …(Wasze nazwisko).

Na sesje ciążową należy zapisać się ok 7 max miesiąca ciąży, uprzednio proszę wysłać swoje zdjęcie aktualne z telefonu solo i lub z tatusiem ewentualnie z dziećmi, pieskiem , którzy mają uczestniczyć w sesji ( tak by zaplanować stylizację, pomysł na Waszą sesję).

Sesja noworodkowa powinna zostać zarezerwowana jeszcze w trakcie ciąży. Wówczas ustalany jest termin orientacyjny, a tuż po porodzie, ok 3 doby ustalimy konkretny dzień spotkania. Najkorzystniejszy czas wykonania zdjęć przypada między 5 a 12 dniem od narodzin. Wówczas Wasze maleństwo większość dnia przesypia, doskonale pamięta pozycje z brzuszka i jest bardziej spokojny. Czas sesji to 3-4 godziny. Jednak należy pamiętać, że tu Maleństwo dyktuje warunki i wszystko robione jest pod jego potrzeby.